38. týden těhotenství - kontrola v nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 21:08
38tt - kontrola v nemocnici

Ahoj holky, chci se zeptat. Jsem ve 38tt, zítra jdu naposled na normální kontrolu k doktorce, ale ona říkala, že mě pak hnedka pošle do porodnice. Ptám se, jestli mě budou i tam vyšetřovat, když už jsem v ten den vyšetřená byla a popř. co vše mi řeknou? Navíc já bych se každý nedej Bože 2. den nemohla dostavit kvůli vzdálenému dojíždění, byl by i to problém? Děkuji. :oops: :kytka:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63351 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:09

U nás se na kontrolu do porodnice objednávalo… takže hned znamenalo, že člověk zvedl telefon, objednal se a dostal termín třeba za týden.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 21:09

A nemyslela to tak, že na další kontrolu tě pošle do nemocnice? Určitě nemyslela ten den

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 09.02.17 21:19

Do porodnice se většinou chodí na monitor, točí křivku ozvů, zabere to cca 20 minut plus tedy čekání. Někde se objednává na přesný čas, jinde jen na daný den a čekáš, až přijdeš na řadu.

Fonty
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 09.02.17 21:41

Když jsem byla na posledni kontrole na gynek.tak další byla za týden v porodnici. Sestra tam zavolala ze me jim předávají. Objednana jsem byla na konkrétní den ale čas ne. Plzeň

Fonty
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 09.02.17 21:43

A jinak klasika, monitor a pak prohlídka, v porodnici jiz vaginalni. Me chteli uz vyvolavat, ale pak se malý umoudril

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 21:47

Jo takhle, ja vubec o tomhle nemela prehled :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >