39tt - bulka u poševního vchodu

Anonymní
18.9.20 09:05

39tt - bulka u poševního vchodu

Ahoj holky,

vůbec nevím jak svůj,,problém,, pojmenovat, ale chci se zeptat, zda máte někdo podobnou zkušenost.
Jsem v 39tt, cvičím pravidelně s Aniballem a vzhledem k tomu, že ke cvičení používám zrcátko, jsem si všimla, že se mi udělala jakoby bulka v poševním vchodu.
Nikde jsem nenašla jak se anatomicky tahle část nazývá, ale polopaticky.. :-D když se podívám tam dolů a odtáhnu od sebe stydké pysky uvnitř poševního vchodu je taková,,květinka,,. Nyní jsem si všimla že se mi v v levá pravá část jakoby nafoukla do takové bulky, vizuálně to připomíná hemeroid. Nijak mě to nebolí, ale mám strach co to je a jestli jsem si to mohla způsobit právě tlačením při cvičení s Aniballem. Nechci hned letět s takovou hloupostí k doktorce, ve středu mám kontrolu, ale celkem mě to vyděsilo a nevím zda můžu pokračovat ve cvičení nebo ne.

Stalo se vám prosím něco podobného? Budu moc ráda za vaše rady, snad jsem svůj problém popsala srozumitelně :oops: :lol:

Děkuji,

KP

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.9.20 09:23

Šla bych určitě k doktorce, aby zkontrolovala, jestli se nejedná o genitální bradavici. Obzvlášť přímo v porodních cestách jsou pro miminko nebezpečné. Já díky tomu musela rodit císařem, hrozí, že se miminku virus dostane do dýchacích cest, tam se mu rozšíří a musí se chirurgicky odstraňovat. Tohle jsou informace od mého gynekologa, který jako své první zaměření měl ORL.

• Citovat
  • Nahlásit
3141
18.9.20 09:24

Nemohl by to byt proste varix? Byvaji i na vulve. Uvnitr atd. Ma to nejake zbarveni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
18.9.20 09:55

Ahoj, téměř s jistotou jde o zánět Bartholiniho žlázy. Prý se to v těhotenství stává. Také jsem to měla. Trápilo mě to rok, začalo to asi v 8 měsíci těhotenství. Určitě to na gyndě prober s lékařem poví ti co a jak. Ale zřejmě to budou jen sledovat, protože je velmi pravděpodobné, že při porodu se to zkrátka samo uvolní. Je tedy pravda, že se mi to po třech měsících po porodu vrátilo a nechtělo se mi to ale vůbec řešit. Dlouho jsem se s tím trápila až jsem se odhodlala a šla na malinký zákrok, asi 20 min. v narkóze, ještě ten den mě pouštěli domů. Od té doby mám klid. Držím palce ať je ti brzy líp :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 10:22

Těžko říct, já měla asi něco podobného vypadalo to jakoby že mě,, něco lezlo,, dr říkal že je to normální že prostě je to tam dole prekrveny jak miminko už naléhá…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama