Do kolikátého týdne lze dělat 3D ultrazvuk?

Anonymní
26.2.20 12:55

3D ultrazvuk - do kolikátého týdne

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak jste to měly vy. Dnes jsem 27+0 a objednala jsem se na 3D ultrazvuk, šla některá z vás taky v tomto týdnu? Šlo miminko hezky vidět? Říkala jsem si jestli není pozdě. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

128
26.2.20 12:56

Nám to třeba absolutně nešlo “vyfotit” a to to měl doktor v ordinaci a dělal to 3× a pokaždé malá měla před obličejem pupečník a ruce. Takže to splynulo do něčeho co nebylo poznat co to je. :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15288
26.2.20 12:59

To už je celkem pozdě. Já byla ve 13tt to máme krásné fotky celého miminka, pak sem byla ve 20tt a to už šlo fotit jenom něco, mimčo už bylo velké, takže máme fotku obličeje, nohy, pindika, ale celé dítě už se tam nevlezlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
26.2.20 13:08

Mně ho doktor nabízel s tím že nejlepší je to kolem 20tt, a že ho dělá do 24tt, pak že už to je zbytečné. Já teda nakonec nešla vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
26.2.20 13:36

My chtěli jít taky, ale když jsem si prohlídla sešit s fotkama, co tam měli, tak jsme si to rychle rozmysleli… připadalo nám to spíš děsivý než hezký :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
26.2.20 13:40

Já byla až 27 tt a máme krásně fotky, tady jedna pro ukázku :smiling_face_with3_hearts:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 08:49

Já jsem to po doktorce chtěla na 2. Genetice takže ve 20tt a řekla mi že se to tak brzo nedělá že nejlépe od 27 týdne že od té doby jde Mimi krásné vidět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama