3D/4D Ultrazvuk v okr.Beroun???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 08.02.09 18:48
3D/4D Ultrazvuk v okr.Beroun???

Ahojky, mám dotaz. Nevíte, kde v okr.Beroun (nejlépe v Hořovicích) dělají 3D/4D ultrazvuk? Do Prahy se mi nechce, jsou tam strašně dlouhý objednávací lhůty. Díky moc

Reakce:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 08.02.09 20:16

ahojky,

v Hořovicích v nemocnici určitě 3D UTZ mají. já na něm sice nebyla, ale naše dr. tam posílá, tak jsem to odposlechla v ordinaci:) www.nemocnice-horovice.cz

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 08.02.09 20:48

3 a 4D UZ dělá doktor v Hořovicích. Soukromě. Kruciš nevzpomenu si na jméno, zkusím najít webovky (má).

Byla jsem tam, celkem fajn, akorát na mě se zaučoval:D

Sídlí, jestli víš, kde je Mú, tak v uličce naproti:D

Jako celkem fajn, ale mi byl strašně nesympatickej (ač se snažil o opak, takovej trošku neformální týpek mi přišel, ale mě to nesedlo)

G

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 08.02.09 20:48

tady

http://www.svamberk.hornet.cz/

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 09.02.09 17:55

Gabi díky moc, já jsem z Neumětel, přistěhovali jsme se natrvalo předloni. Takže MÚ moc dobře známe. :D Na gyndu chodim do Prahy, protože doktor je borec, ale ten 3D bych chtěla už tady, je to hlavně lacinější :)

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 09.02.09 18:06
Alík píše:
Gabi díky moc, já jsem z Neumětel, přistěhovali jsme se natrvalo předloni. Takže MÚ moc dobře známe. :D Na gyndu chodim do Prahy, protože doktor je borec, ale ten 3D bych chtěla už tady, je to hlavně lacinější :)

tak to jste kousek:)

Já jsem z Libomyšle, původně naplavenina z Prahy:) Ale rodila jsem v Motole. Dělá tam mudra, ke který chodim i normálně:) Tady už mam všechno, ale gyndu fakt ne:)

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 25.03.09 14:00

ahojky,

chci se zeptat jestli už si na 3d byla??

A jaká je zkušenost nebo spokojenost?

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 27.03.09 21:42

kačenka1 ahojky, ještě jsem tam nebyla. Mám pořád dylema. Je to pro nás docela dost peněz, a počítám, že za to koupim prckovi asi něco na sebe. :oops: Ale jsem nahlodaná, takže se tam možná odhodlam :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >