3.dávka po pul roce...chodíte?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 08:04

3.dávka po pul roce...chodíte?

Chodíte na posilující dávku po půl roce?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29648
7.1.22 08:09
@Anonymní píše:
Chodíte na posilující dávku po půl roce?

ne, nemám ani jednu,
ale znám lidi, co chodí - kolegyně cca 45 let, chlapi, s kterými si píšu na fb věk 35-40, někteří důchodci, co znám,
rodiče na 3. po půl roce nejdou, čekají až jim zčervená tečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
7.1.22 08:12

Já ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 08:22

Já očkovaná nejsem. V mém okolí z lidí v mém věku (cca 30-40 let), kteří se 2 dávkami očkovat nechali, tak většina tvrdí, že na třetí už nepůjdou. Naopak vrstevníci mých rodičů (cca 60 let), kteří už očkovaní jsou, na 3. dávky většinou chodí, ale znám i spoustu těch co nejsou vůbec (třeba zrovna ti mí rodiče) a neplánují se nechat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 08:22

Ano jdu… a pujdu klidne i na 4. V mem okolí zemrelo az moc lidi, mezi nimi i stejne stary, mlady, zdravy clovek. Mam strach.

• Citovat
  • Nahlásit
3114
7.1.22 08:26

Už jsem byla, manžel taky. U mě celá rodina - rodiče, tchyně, ségra, švagrová, švagr už mají po třetí dávce. Jen brácha asi zatím ne, ale asi taky půjde, je mladej, tak má ještě čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
7.1.22 08:26

Zatím ne. Mám dvě, plus covid za sebou, plus vysoký protilátky a tělo se v některých ohledech ještě stále nesrovnalo po té druhé. Takže jestli neprodělám omikron, tak to budu zvažovat až na konci toho devítiměsíčního intervalu, jestli s tím budou furt takhle strašně šašit. Rodičům se do toho taky nechtělo, ale ty sem teda přemluvila - covid neprodělali, už mají dost vysoký věk a nějaké ty choroby. Takže já jsem zastáncem očkování, ale ne plošně vždy, všech, všude a za všech okolností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12151
7.1.22 08:31

Je mi 42 a jdu příští týden. Data z Izraele jsou pro mě osobně tím vodítkem, že očkování výrazně snižuje počet úmrtí.
Sourozenci a jejich rodiny už třetí dávku mají, vlastně jsme s manželem asi poslední z rodiny, kdo třetí nemají (v té kategorii 40+).
Pravdou je, že děti nosí virózy od září ve velmi hojném počtu, a já je zázračně nechytám (maximálně jednodenní bolest hlavy) a takhle dlouho bez rýmy už jsem dlouho nebyla, tak třeba mi to zabírá i na jiné typy virů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33741
7.1.22 08:36

Půjdu. Manžel už byl. Nechcem čekat, až zčervená Tečka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.1.22 08:39

Třetí dávku mám za sebou (věk 31), stejně tak můj přítel (27) a moji rodiče. Nevím na co čekat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
7.1.22 08:41

@zrcadlo to by bylo fakt hezký :mrgreen: Já mám od té druhé dávky rýmu snad co měsíc, bohužel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
7.1.22 08:47

Půjdu předtím než by mi měla zčervenat tečka tj. asi na začátku března. Reakce po prvních dvou dávkách jsem neměla, takže jdu bez obav. Akorát teda nehodlám kombinovat vakcíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
7.1.22 08:48

S manželem jdeme. Jsme poslední z rodiny, kdo neměl nárok.

Kdyby začínalo jaro/léto, tak počkáme do konce 9 měsíčního intervalu, ale je zima a respirační choroby vč. Omikronu jedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18798
7.1.22 08:55
@LucieP90 píše:
Třetí dávku mám za sebou (věk 31), stejně tak můj přítel (27) a moji rodiče. Nevím na co čekat :nevim:

na to, ze s tim nesmyslem prestanou? Ja na to teda cekam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
7.1.22 08:59

Nejdu, ještě nemám ani první :D muž ještě není od první dost dlouho, jediná šla teď mamka, ale te už vypršelo to původní, neběžela hned po půl roce a nejradši by nesla vůbec, ale potřebuje zelenou tečku :roll: já čekám, kdy už to skončí, za chvíli se bude chodit každý měsíc :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat