3 dl prosecca v 19tt a bojím se

Anonymní
4.7.20 19:59

3dc Proseca v 19tt bojím se

Ahoj holky, mám neskutečný strach…
Jsem nyní v 19tt týdnu těhotenství, za cele těhotenství jsem se ničeho nenapila.
Jenže včera byla hodně velká oslava a já jsem pak našla, že jedna až dvě skleničky vína neuškodí… Tak jsem si říkala, ze na ze oslavě si tu skleničku dám..jenže jsem teda řekla své kamarádce aby mi dala 2dc Proseca s vodou, takže střik… Nějak jsme to potom vůbec nevnímala a kelímek od ní vzala a začala pít. Najednou, ale cítím jak mi to stouplo maličko do hlavy a vůbec jsem nechápala… říkám kolik si mi tam toho dala a ona ze tak třičtvrtě kelímku a zbytek vody… Naprosto jsem se zdědila a podle mého to mohlo být tak cca 3dc. Holky vůbec to nemohu pustit z hlavy a neskutečně se bojím, jestli to nemůže ublížit miminku. Neskutečně si vyčítám, proč jsem vůbec na oslavu lezla a nebo proč si to vůbec dávala a nebo si to nenalila sama? Co si myslíte? Nedokážu se teď na nic soustředit a jsme z toho neskutečně špatná a tak si nadávám.. Bojím se jak jsme to prostě cítila v hlavě, maličkou přiopilost i když na nějakých 30 minut, ale stejně. Mám takový strach…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3689
4.7.20 20:02

Uz to neres, ten stres miminu ublizi vic… ale osobne zastavam nazor, ze i jedna sklenička skodi, alkohol k tehotenstvi proste nepatri :) uz budes vedet, ted uz se netrap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
4.7.20 20:11

Mimi má už vše vyvinuté, nic se mu nestane ze 3 dc. Příště si nic nedávej a hotovo. A na oslavy nechoď když se neudržís. Jo a alkohol si chystám vždy sama :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
4.7.20 20:16

Přesně tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29148
4.7.20 20:31

Nic se mu nestalo. Ja si taky obcas decku dala. Tri najednou sice nikdy, ale takto jednorazove to nema vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
4.7.20 20:32

Teď už s tím stejně nic neuděláš :nevim: Osobně nechápu tvoji potřebu v těhotenství pít alkohol v jakékoliv míře. Vůbec totiž nejde o stav tvojí opilosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 20:40

Nechtěla jsem vůbec kvůli stavu opilosti, vím byla to naprostá blbost… Jen jsem chtěla na té oslavě nic víc, ne ze bych měla potřebu. Nevím jak to vysvětlit…

• Nahlásit
  • Citovat
21865
4.7.20 20:46

Nesil, mozek uz je, nervova soustava taky, je to jednoraz :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 20:48

Nic se nestalo :hug:

Moje babicka mela v tehotenstvi s tetpu chut na vodku. Denne vypila 2 velke stamprle. Tete je dnes 55, ma 2 vysoke a je uspesna podnikatelka a matka 3 vysokoskolaku. Takzw kliiid.

• Nahlásit
  • Citovat
2692
4.7.20 20:49

Buď v klidu, prosim tě. Miminu se nic nestane. To by si musela uzivat dlouhodobě. Ja byla pred mesicem na svatbě, a taky jsem měla pár deci. Jinak nepiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 20:56

Moc děkuji holky :heart:️:heart:️ Strašně jste mě uklidnily, jsem od rána opravdu z toho ve stresu a nemůžu na to přestat myslet. Moc jsem potřebovala toto slyšet :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
300
4.7.20 21:08

Nehrot to tak.. zkus si vygooglit alkohol v tehotenstvi, ja treba nasla, ze fetalni alkoholovy syndrom hrozi pri 5 jednotkach alkoholu denne (jednotka=napr. male pivo, jedno deci vina) dlouhodobe, ne jednorazove. Ja vcera mela po delsi dobe pivo a fakt vycitky nemam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1453
4.7.20 21:09

@Kaileee presne ja byla tehotna a mela jsem lok na silvestra. Zastavam stejny nazor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
4.7.20 21:23

V klidu, druhá hlava miminu nenaroste. A pokud jsi takový plašan, tak si příště dej jen nějaké nealko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
4.7.20 21:44

Nestane se nic. Kamarádka u obou dětí pila pivo. Bylo zrovna léto a měl chuť. V prvním trimestru. A to pila 3 malý piva klidně. Ne každý den, ale dost často. Já osobně bych si to v žádném případě netroufla. Ale ona jo a úplně v klidu a bez výčitek. A obě holky jsou naprosto v pořádku :slight_smile:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama