4 děti v jednom pokoji

Anonymní
7.8.20 13:22

4 děti v jednom pokoji

Ahoj je mi sice teprve 13 let, ale chtěla bych se na něco zeptat, jelikož doma není rozumná řeč.. Máme jeden společný pokoj jsem tam já, bratr 11 let, brát 8 let a bratr 6 let, a strašně mi vadí být s nimi v pokoji.. ještě ke všemu to tam nemáme vůbec utulny.. mě máma říkala že to stačí, ale ona sama měla vlastní pokoj a to i táta.. my doma nemáme žádnou volnou místnost, ale nedovolí nám si to tam nějak rozdělit atd.. žádný nový nábytek prostě nic.
Já chodívam spát brzy kolem 22:00, protože jsem unavená a bratr 8 let kolem 21:30, ale ty dva další jsou na mobilech klidně do 3:00 a nedá se u toho spát.. Co stím mám dělat? Prosím anonymně…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
18195
7.8.20 13:26

A co chces delat? Jestli nemuzes spat tak si kup spunty do uší a masku na oci. Jako jestli nemate prostory a rodice asi nebudou mit desitky tisic na nejakou přestavbu a novy nabytek, tak se neda nic delat. Bydlite ve vlastním nebo pronájmu? Jak jste na tom financne?

• Nahlásit
Anonymní
7.8.20 13:30
@Kriss Tina píše:
A co chces delat? Jestli nemuzes spat tak si kup spunty do uší a masku na oci. Jako jestli nemate prostory a rodice asi nebudou mit desitky tisic na nejakou přestavbu a novy nabytek, tak se neda nic delat. Bydlite ve vlastním nebo pronájmu? Jak jste na tom financne?

Je to naše, finance mají, ale nechtějí že to prý stačí..

• Nahlásit
4519
7.8.20 13:35

Mrzí mě to, ale když to nechtějí (nebo nemůžou z nějakého důvodu vyřešit rodiče) tak ty s tím nic nenaděláš. Jak píše Kristýna výše, kup si masku na oči a špunty do uší.

Ještě mě napadá, máte obývák? Já být rodiči, nechala bych si udělat vestavnou postel tam, a tobě bych uvolnila ložnici, ale někdy prostě není jiná možnost, než to brát jak to je.

• Nahlásit
13999
7.8.20 13:36
@Anonymní píše:

Dokážeš si představit kolik stojí přestavba bytu?
Kup si látku a udělej si závěsy kolem své postele a máš klid

• Nahlásit
4212
7.8.20 13:36
@Anonymní píše:

Pochybuju že víš ve 13ti letech o jejich financích.

• Nahlásit
19736
7.8.20 13:37
@Anonymní píše:

a jak víš že finance mají? hele ono to není tak jednoduchý

• Nahlásit
7.8.20 13:41
@mackA159
@mackA159 píše:
Pochybuju že víš ve 13ti letech o jejich financích.

No vím.. když si můžou koupit nové auto, počítač a drahou televizi za 30 000 do jejich ložnice..

• Nahlásit
13486
7.8.20 13:43
@Anonymní píše:

Jak víš, že peníze mají. To si zjistila jak? Máš vůbec představu kolik jako rodina „stojíte“ měsíčně?
Ve svém věku máš určitě kapesné. Tak si ze svého kapesného zútulni svůj prostor co v pokojíku máš

• Nahlásit
19736
7.8.20 13:45
@maminadvoudcer píše:
@mackA159No vím.. když si můžou koupit nové auto, počítač a drahou televizi za 30 000 do jejich ložnice..

tak už jsi dceři nechala opravit zuby? https://www.emimino.cz/…hybi-400306/

• Nahlásit
449
7.8.20 13:46
@maminadvoudcer píše:
@mackA159No vím.. když si můžou koupit nové auto, počítač a drahou televizi za 30 000 do jejich ložnice..

Aha, to ses ty, tak že zase troll. Dcerky už mají zoubky v pořádku? Alespoň nezapomeň zatrhnoutanonym.

• Nahlásit
22291
7.8.20 13:47
@maminadvoudcer píše:

Tak sis zapomněla odkliknout anonymitu, ty 13 léta mamino dvou dcer.

• Nahlásit
13486
7.8.20 13:48

@maminadvoudcer

Trollit se musí umět

• Nahlásit
1387
7.8.20 13:55
@vokishka píše:
Tak sis zapomněla odkliknout anonymitu, ty 13 léta mamino dvou dcer.

Tý jo, není to tak Škrlová, nebo jak se jmenovala - ta. co jí bylo přes třicet a vydávala se za malou holku? :mrgreen:

• Nahlásit
28055
7.8.20 13:56
@maminadvoudcer píše:

Co Tě vede k tomu trollení?

To fakt se tak nudíš, že musíš vymýšlet takové storky? :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama