4 letý extrémní vztekloun

Anonymní
10.2.20 04:45

4 letý extrémní vztekloun

Ahoj holky, dotaz dávám anonymně (co kdyby náhodou)
Mám synovce které mu jsou 4 roky, holky můžu Vám říct že tohle je vyloženě výkonná antikoncepce. Stačí s ním být hodinu a přejde Vás chuť mít děti a to vůbec neřeháním. Největší podíl viny má na tom samozřejmě švagr se sestrou, ale… Jak vysvětlit sestře že opravdu není normální, když jí její 4 letý syn řekne že jí zabije nebo jí uřízne hlavu? :nevim: Včera jsme byli u rodičů a synovec celou dobu otravoval štěně, ten toho měl samozřejmě po nějaké době dost a synovce trochu štípnul do ruky. Ten řval ale po půl hodině v tom pokračoval. Nejhorší na tom všem je, že na něj vůbec nic neplatí domlouvání, křik, plácnutí… Platím na něj jen já, ale já nejsem jeho máma a nemůžu ho vychovávat, nehledě na to, že to asi sestra nebere moc dobře.
Pamatuji si třeba na to, jak přiběhl k naší prababicce a normálně jí dal pěstí, takže odjížděla s monoklem 8o katastrofa prostě. Když mu sestra domlouvá tak do ní začne mlátit, kopat a nebo sedí vedle ní a normálně jí štípne. Minule jí tahal za vlasy tak od ní dostal, chvilku se jí smál do očí a pak začal s tím že jí nesnáší a že jí uřízne hlavu :poblion: u všeho se vzteká, celej den má jenom mobil. S mobilem snídá, obědvá, večeří a dokonce i usíná.
Mám nervy pokaždé když tohle vidím, ale jakmile se jí snažím trochu poradit, hned útočí. Měla jsem ho jednou na víkend a byl zlatej, za celý víkend si na mobila vůbec nevzpomněl. Když jsem jí to říkala tak mi ještě vmetla do obličeje že stejně lžu a jen nechci přiznat :lol:
Takových situací je strašně moc, člověk se s nimi bojí chodit i mezi lidi protože to je pokaždé ostuda, nehledě na to co si musí myslet lidi když vidí dítě které sebou vzteky hází a sprostě nadává :think:
Dospěla jsem k názoru že švagr se sestrou jako rodiče totálně selhaly, na celý čáře a synovec jim za pár let udělá ze života obrovské peklo (jestli to Teda ještě jde) Možná ani neměli mít dítě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2476
10.2.20 05:00

Ty vado, to je síla… No jo no, to jsou holt ti rodiče, kteří nacpou dítěti telefon a dívej se na co chceš, hlavně, že je klid :pocitac:
Moje dcera nemusela mít ani mobil, na to, aby se začala chovat jak spratek. Dostávala proutkem na zadek a hodně rychle ji to přešlo. Jestli touží po tom, aby je v 15 zabil, tak ať si ho tak vychovávají. Těžko s tím něco uděláš, když oni očividně nechtějí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 05:05

@Mysis jak si psala ohledně toho že je v 15ti zabije, tak přesně tohle jsem jim říkala taky, ale prý jsem hysterka. Mám 8 leteho syna a musím říct že je zlatej, nemusela jsem řešit to co řeší oni.
Budou to mít ještě hodně těžký

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 05:06

@Mysis jinak na něj neplatí ani fyzické tresty, vůbec nic :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2476
10.2.20 05:09

No, pokud špatně vychovávají jejich dítě a očividně v tom chtějí pokračovat a nedá se s nimi o tom diskutovat, tak je veškerá snaha marná. Pokud ten kluk může úplně všechno, není se čemu divit. Na YouTube, které dětem dávají se nacházejí dost nevhodná videa a pozor je to animované, takže to mnohdy nespadne ani do rodičovské kontroly.
Ve školce ten kluk asi teprve uvidí. A uvidí asi i rodiče. Myslím, že se učitelky zařídí, až jim řekne, že jim urizne hlavu a já nevím co všechno ještě.
Svědčí to prostě o těch rodičích samotných a jejich přístupu k výchově. Pokud teda kluk nemá nějaké poruchy a nedochází někam do poradny. K takovým dětem se pak přistupuje jinak.
Je to docela smutný, kluk zvlčí a rodiče si pak budou stěžovat, ale to už bude pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2476
10.2.20 05:11

Jistě, jsou takové děti. Pak bych s takovým zamířila do poradny. Ať už je to psycholog nebo nevím, kdo jiný. Sama jsem malou vzala na psychologii, když se mi ve 4 letech valela po zemi, mlátila hlavou a rvala jak tur a nezabíralo absolutně nic…
Nakonec mi MUDr poradila studenou vodu a proutek… Mno a výsledek byl na světě. Od ty doby to nedělá. Jako jo je to krutý ale zkazena vychova se těžko napravuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 05:12

@Mysis jestli má ve školce nějaké problémy vůbec nevím. Myslím si ale, že kdyby měl tak oni to neřeknou :think: a psychické problémy nemá

• Nahlásit
  • Citovat
2476
10.2.20 05:14

Kdo oni? Rodiče, nebo učitelky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 05:17

@Mysis rodiče, ty se tím určitě chlubit nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
2476
10.2.20 05:20

No a proč se snažíš ty o nějakou změnu, když oni to řešit nechtějí a dle nich je vše v pořádku? Tomu moc nerozumim. Sama víš, že s nima nehnes :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 05:20

@Mysis když poslouchá mě, tak se o psychiku vůbec nejedná. Já se sním nikdy ne*srala a hlavně ode mě ani nikdy nedostal. Je Teda pravda že jsem ho jednou za gatě pověsila na plot když mi začal nadávat a nechala ho tam chvilku viset :lol: ale nemám s ním problém. U sestry nemá žádný řád, má je oba úplně na háku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 05:21

@Mysis protože za jejich chyby zaplatí ten malej a to mě žere

• Nahlásit
  • Citovat
2476
10.2.20 05:22

No tak ať se pak nedivi, až jim jednou přistane facka. Je úplně jedno, jestli u tebe bude mít řád nebo nebude. Musel by ho mít všude a ro asi nefunguje a fungovat nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 05:26

@Mysis facka už jí přiletěla :lol: máš pravdu, ale tak jsem si aspoň postěžovala :) bude to ještě masakr :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
2476
10.2.20 05:30

A ona jako nic? Ještě řekni, že je to ta matka, která řekne,, šikovný si Honzicku, ještě mi jednu klidně natahni " :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama