Reklama

4 měsíce nemám menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 06:27
4 měsíce nemám menstruaci

Dobrý den. Už 4 měsíce nemám menstruaci a je mi 17 let. Teď už dva dny špiním a nikdy predtim ne. Občas mě také bolí břicho buď cele a nebo jen vlevo dole.. nikdy jsem neměla pohlavní styk. Na gynekologii jsem ještě nikdy nebyla. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Avu
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 09.04.18 06:30

A do teď bylo vše v pořádku a MS byla pravidelná?

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 09.04.18 06:32

Ahoj, tvoje tělo se dává do hormonální rovnováhy, výkyvy menstruace můžou být normální, ale taky ne. Záleží jak moc tě podbřišek bolí. Jak špiníš tak se menstruace jistě do pár dní dostaví. Než si pak od svého gynekologa necháš vnutit první antikoncepci, o které ti bude básnit až do nebes, tak si o tom předtím něco načti, antina totiž zamaskuje dost problémů, které se po dobu braní nasčítaj a po vysazení se rozjedou v plné kráse. Držím palce ať je to jen nějaká banalita :srdce:

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 09.04.18 06:35

Mohla jsi hodně zhubnout.
Rozhodně běž na gynekologii. Měla jsi tam být už dávno

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 09.04.18 06:36

Nezhubla jsi? Kolik vazis/meris? Necvicis intenzivne?

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 09.04.18 06:43

Měla by sis zajít na gyndu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 06:56

@blume
Tak je to skoro měsíc co cvicim a zhubla jsem jen 3 kg. Merim 170 cm a vážím 94 kg:)..

svomisa
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 06:57

@Avu
Ano byla pravidelná

Avu
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 09.04.18 07:03
@svomisa píše:
@Avu
Ano byla pravidelná

V tom případě bych zašla na gynekologii, pokud byla předtím MS pravidelná. Může to být cysta nebo cokoliv jiného. A v 17 letech je i čas na pravidelnou prohlídku a odběry z čípku. Taky to nemusí být vůbec nic a může to být jen výkyv, ale 4 měsíce jsou docela dlouhé. A bohužel i nadváha může dělat svoje.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.04.18 07:06

Zajdi si na gynekologii?? :think:

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 09.04.18 07:55
@Anonymní píše:
@blume
Tak je to skoro měsíc co cvicim a zhubla jsem jen 3 kg. Merim 170 cm a vážím 94 kg:)..

To si tam radeji zajdi, i kdyz se Ti asi nechce. Lepsi tyhle problemy resit zavcasu.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 09.04.18 08:09
@svomisa píše:
@Avu
Ano byla pravidelná

Pokud do tehle doby bylo vse ok a najednou bum a 4 mesice nic, tak bych si taky zasla na gyndu. Neboj se, není to ni hrozneho ;). Lepsi nez zubar :mrgreen:.

HayLin
Stálice 61 příspěvků 09.04.18 10:51

Paneboze, vzdyt uz budes za chvili dospela, mela by sis zajit normalne ke gynekologovi a ne psat a ptat se tady na internetu lidi. stejne ti tu nikdo s takovym problemem neporadi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 10:59

@HayLin
Od toho to tady je, aby se lidé ptali :roll:

elif1212
Povídálka 18 příspěvků 09.04.18 18:28
Jina

Čau holky chtěla bych vědět jestli ma někdo prosim zkušenost jsem po konizaci a už 2× mi ms přijde jina první den strašně bolesti břicha zad celého těla padají ze mne kusy krve a další dva dny velká slabota 4× slabá vložka denně, ale krev hodně tmavá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >