Je to cysta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.04.18 17:40
Je to cysta?

Děvčata, raději anonymně ale trápí mě každý měsíc opožděná menstruace. Už dvakrát mi doktor musel píchnout agulotin, ale o cystě nemluvil. Těhu nejsem. Ted mě bolí břicho i prsa jako bych to měla dostat, ale už mám další tři dny spoždění. Minulý i předminulý měsíc to samé. Po agulotinu jsem to dostala za 10 dní. MS byla delší. Když si sáhnu na břicho tak cítím takovou měkčí kuličku napravo v podbřišku. Už vážně nevím, co se mnou je. MS jsem měla většinou pravidelně. Myslíte, že můžu mít cystu, nebo nějaký zánět?

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 41403 příspěvků 06.04.18 17:46

No a dělal ti před tím píchnutím agolutinu ultrazvuk? Tam by cystu viděl. Může to být normální anovulační cyklus, ať už s tím, že folikul vůbec nedoroste, nebo roste, ale nepraskne (pak přeroste v cystu, folikul je technicky vzato druh cysty ). Nebo je ovulace normálně posunutá. Pokud je to pravidelně a dřív to bylo normální, chtělo by to tím ultrazvukem odsledovat i začátek cyklu, popř. zkontrolovat hladiny hormonů.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 06.04.18 19:50
@Anonymní píše:
Děvčata, raději anonymně ale trápí mě každý měsíc opožděná menstruace. Už dvakrát mi doktor musel píchnout agulotin, ale o cystě nemluvil. Těhu nejsem. Ted mě bolí břicho i prsa jako bych to měla dostat, ale už mám další tři dny spoždění. Minulý i předminulý měsíc to samé. Po agulotinu jsem to dostala za 10 dní. MS byla delší. Když si sáhnu na břicho tak cítím takovou měkčí kuličku napravo v podbřišku. Už vážně nevím, co se mnou je. MS jsem měla většinou pravidelně. Myslíte, že můžu mít cystu, nebo nějaký zánět?

Vidim to spise na. problemy s hormony, predcasny prechod atd.

Anonymní  06.04.18 22:26
@lilith1 píše:
Vidim to spise na. problemy s hormony, predcasny prechod atd.

Je mi 22, přechod asi ne. Ultrazvuk dělal nic tam neviděl, prý viděl vysokou sliznici jako den dva před MS a stejně jsem ji dostala až 10 po agulotinu. Jsem z toho vážně na větvi.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 07.04.18 22:38
@Anonymní píše:
Je mi 22, přechod asi ne. Ultrazvuk dělal nic tam neviděl, prý viděl vysokou sliznici jako den dva před MS a stejně jsem ji dostala až 10 po agulotinu. Jsem z toho vážně na větvi.

Fakt hormonalni nerovnaha, ja jsem o dost starsi a zminene problemy znam, dostala jsem hormony a sliznice klesla, MS je pravidelne..

Anonymní  09.04.18 09:24

Holky, potřebovala bych znát váš názor.
S manželem máme problém otěhotnět a chodíme do centra asistované reprodukce. Po vysetrenich, které byly v pořádku mi pan doktor předepsal Clostilbegyt, bohužel jsem na něj reagovala až moc a vytvořilo se mi 6 vajíček, takže jsme měli pohlavní styk nedoporucen… poslechli jsme a čekali na další měsíc, jenže se mi vytvořily folikularni cysty na obou vajecnikach a pan doktor mi řekl, že to vypadá na anaovulacni cyklus… a předepsal mi dalsi clostilbegyt, jen se sníženou dávkou - 1tabletu… ale Ms ještě nepřišla, vždy chodí mezi 22-28 dnem, dnes je to 29 den a zatim nic… máte některá podobnou zkušenost? Brání cysty Ms? Jaký názor máte znovu brát clostilbegyt, když mi způsobil cysty a tolik vajíček… nevím, jestli ho znovu brát a nebo raději počkat…
Děkuji za každou radu :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama