Krvácení den po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 10:27
Krvácení den po menstruaci

Ahoj, chci se zeptat jestli se vám někdy stalo, že byste krvácely jen pár dní po ms. Já mám ms vždy 7 dní. Teď ve čtvrtek začala a v úterý skončila takže tentokrát trvala 6 dní a ten 7. den (včera) vůbec nic tak jsem myslela, že je konec a dnes jsem začala zase krvácet :?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 10:31

*krvácení druhý den po skončení menstruace

jancabr
Kecalka 354 příspěvků 05.04.18 11:17

Hormonální nerovnováha, stres,… kdyby to pokračovalo, tak určitě návštěva doktora

Lovelka
Nováček 1 příspěvek 07.03.19 08:39
Krvácení 5 dní po ms

Ahoj zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost s krvácením 5 dní po skončení ms? Vlastně to ani nebylo krvácení jen jsem si jednou po utření všimla lehce narůžovělého hlenu pak už nic vůbec nic nikdy se mi to nestalo tak mě to vylekalo jo a jsem 2,5 měsíce po porodu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >