Hnědá krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 08:53
Hnědá krev

Ahoj. Mám už tak dva týdny místo menstruace hnědé spineni a teď když jdu na záchod, teče nahnedle s nějakými kousky. Mám i lehce zabarvenou a vic zapáchající moč. Nevíte co by to mohlo být?

Reklama

Reakce:

Jullinka9
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.04.18 09:04

Neměla jsi zpoždění? může to být cokoli - od hormonálních změn po raný potrat… já takhle měla jen u potratu. přeji at to není nic vážného. bohužel tu ti nikdo neporadí, jen ti napíšeme vlastní zkusešnosti

Anonymní  05.04.18 09:25

@Jullinka9 mám nepravidelnou a teď jsem to teda nedostala jen tohle :?

bartsch
Závislačka 4493 příspěvků 05.04.18 09:28

Může to být i anovulační cyklus :think: Hormonální nerovnováha. :think:

Anonymní  05.04.18 09:31

@bartsch zblázním se. Jsem už dva týdny ve stresu, že jsem v tom, dělala jsem asi 5 testu a nic. Do toho škola.
Překvapilo mě to.

bartsch
Závislačka 4493 příspěvků 05.04.18 09:37
@Anonymní píše:
@bartsch zblázním se. Jsem už dva týdny ve stresu, že jsem v tom, dělala jsem asi 5 testu a nic. Do toho škola.
Překvapilo mě to.

To věřím. Nejlepší bude zajít na gyndu. Pokud jsou testy negativní, pravděpodobnost těhotenství je malá, ale nejlepší je test z krve.

Anonymní  05.04.18 09:39

@bartsch děkuji :)

jancabr
Kecalka 216 příspěvků 28 inzerátů 05.04.18 10:48

Na gyndě ti poradí nejlépe. Podívají se dovnitř a zjistí co se děje. Hlavně to chce klid, vše bude v pořádku

Anonymní  05.04.18 11:00

@jancabr já doufám, porad hledám po netu a vsugerovávám si to nejhorší. Zítra jsem ráno objednána. Tak snad. Děkuji :)

Jullinka9
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.04.18 11:19

To spíše vypadá na hormony, že je hnědá krev, to znamena že je starší a krevní sraženiny to býva to, že děloha se čistí, je to vlastně nahromaděná krev a trochu sražená, nic špatného. Hlavně se neboj, možná dostaneš vyvolávačku, nebo něco na upravu cyklu.

Anonymní  05.04.18 11:53

@Jullinka9 děkuji moc. Aspoň do zítra budu trochu klidná :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama