Menstruace, ale jiná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 12:30
Menstruace, ale jiná

Ahoj holky, už týden před jsem špinila, teď před dvěma dny jsem to dostala hodně, ale porad to není to co mám každou menstruaci, je to jak kdyby stará krev, mám ji hodně nepravidelnou, tak mě to vyděsilo
Dělala jsem si v měsíci několik testů a všechny negativní. Muže to být stresem? Neustále myslím na jednu věc a jsem nervózní.

Reklama

Reakce:

Podještědí
Kecalka 358 příspěvků 04.04.18 13:28

Ano, stres je velmi pravděpodobný faktor. Nebo třeba taky nemoc, léky, bylinky (čaje), může to být i změnou času.. Každá jsme na něco citlivější :nevim: Já měla např. minulý měsíc jen špinění 4 dny místo klasické ms 5 dní, ale přisuzuji to kontryhelu, který jsem začala pít kvůli snažení o mimčo :kytka:

ErraRadlle
Nováček 2 příspěvky 04.04.18 17:32

Dobrý den. Je mi pouhých 14 let, mám posledních 14 dny problém s menstruací. Ráno mám silnou a večer jako by mi skončila a další ráno zas. Už to tak mám 14 dní. Chvilku to vypadalo jako, když to bylo špinění a pak konečně menstruace, ale pak se zase rozhází. Mám chvilku čekat? Nebo to mám hned říct mamce a vyřešit to nějak. Děsně se bojím doktorů a podobných zaměstnání.

Podještědí
Kecalka 358 příspěvků 05.04.18 08:23

@ErraRadlle Bereš nějakou antikoncepci?

ErraRadlle
Nováček 2 příspěvky 05.04.18 19:13

Nic jsem nikdy nebrala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama