Menstruace, ale jiná

Anonymní
4.4.18 12:30

Menstruace, ale jiná

Ahoj holky, už týden před jsem špinila, teď před dvěma dny jsem to dostala hodně, ale porad to není to co mám každou menstruaci, je to jak kdyby stará krev, mám ji hodně nepravidelnou, tak mě to vyděsilo
Dělala jsem si v měsíci několik testů a všechny negativní. Muže to být stresem? Neustále myslím na jednu věc a jsem nervózní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.4.18 13:28

Ano, stres je velmi pravděpodobný faktor. Nebo třeba taky nemoc, léky, bylinky (čaje), může to být i změnou času.. Každá jsme na něco citlivější :nevim: Já měla např. minulý měsíc jen špinění 4 dny místo klasické ms 5 dní, ale přisuzuji to kontryhelu, který jsem začala pít kvůli snažení o mimčo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.18 17:32

Dobrý den. Je mi pouhých 14 let, mám posledních 14 dny problém s menstruací. Ráno mám silnou a večer jako by mi skončila a další ráno zas. Už to tak mám 14 dní. Chvilku to vypadalo jako, když to bylo špinění a pak konečně menstruace, ale pak se zase rozhází. Mám chvilku čekat? Nebo to mám hned říct mamce a vyřešit to nějak. Děsně se bojím doktorů a podobných zaměstnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.18 08:23

@ErraRadlle Bereš nějakou antikoncepci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.18 19:13

Nic jsem nikdy nebrala.

• Citovat
  • Zmínit