Reklama

Špinění co je to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 12:55
Špinění co je to?

Ahoj, mám takový problém, nemám pravidelnou menstruaci (Leiden), tudíž nemohu brat antikoncepci, teď jsem menstruaci nedostala, ale měla jsem týden spineni, ne každý den, ale bylo.
Až poslední 2 dny jsem měla bolesti zad a jako bych měla zánět močových cest, ale ráno jsem protekla a asi jsem to dostala. Dělala jsem totiž 4 testy v měsíci a ani jeden negativní, mám teď období maturity. Takže doufám, ze je to takhle jen stresem a i stresem z toho, ze bych mohla být těhotná. Uklidněte mě :roll:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém, nemám pravidelnou menstruaci (Leiden), tudíž nemohu brat antikoncepci, teď jsem menstruaci nedostala, ale měla jsem týden spineni, ne každý den, ale bylo.
Až poslední 2 dny jsem měla bolesti zad a jako bych měla zánět močových cest, ale ráno jsem protekla a asi jsem to dostala.Dělala jsem totiž 4 testy v měsíci a ani jeden negativní, mám teď období maturity. Takže doufám, ze je to takhle jen stresem a i stresem z toho, ze bych mohla být těhotná. Uklidněte mě :roll:

ani jeden negativní? takže byli pozitivní? tak gratuluju

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 03.04.18 12:59

Nerozumím větě: Dělala jsem totiž 4 testy v měsíci a ani jeden negativní???
Jestli byly pozitivní, tak gratuluju mamčo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 13:00

Pardon, všechny byli negativní, nečetla jsem po sobě :D

Nairol
Echt Kelišová 8816 příspěvků 03.04.18 13:02

Jestli ty testy byly tehotenske (Nebo z cestiny? Matiky? Pises strasne zmatene.) a nebyly negativni, rekla bych, ze tehotna jsi. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 13:07

Jak jsem psala, spletla jsem se, všechny byly negativní :D ;)

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 03.04.18 13:10

Jestli máš bolesti, doporučuju vzít si hořčík. Uleví. Špiním taky a těhotná nejsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 19:09

@Hamouzka děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >