Špinění co je to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 12:55
Špinění co je to?

Ahoj, mám takový problém, nemám pravidelnou menstruaci (Leiden), tudíž nemohu brat antikoncepci, teď jsem menstruaci nedostala, ale měla jsem týden spineni, ne každý den, ale bylo.
Až poslední 2 dny jsem měla bolesti zad a jako bych měla zánět močových cest, ale ráno jsem protekla a asi jsem to dostala. Dělala jsem totiž 4 testy v měsíci a ani jeden negativní, mám teď období maturity. Takže doufám, ze je to takhle jen stresem a i stresem z toho, ze bych mohla být těhotná. Uklidněte mě :roll:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12456 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém, nemám pravidelnou menstruaci (Leiden), tudíž nemohu brat antikoncepci, teď jsem menstruaci nedostala, ale měla jsem týden spineni, ne každý den, ale bylo.
Až poslední 2 dny jsem měla bolesti zad a jako bych měla zánět močových cest, ale ráno jsem protekla a asi jsem to dostala.Dělala jsem totiž 4 testy v měsíci a ani jeden negativní, mám teď období maturity. Takže doufám, ze je to takhle jen stresem a i stresem z toho, ze bych mohla být těhotná. Uklidněte mě :roll:

ani jeden negativní? takže byli pozitivní? tak gratuluju

lachtanice86
Kelišová 5431 příspěvků 03.04.18 12:59

Nerozumím větě: Dělala jsem totiž 4 testy v měsíci a ani jeden negativní???
Jestli byly pozitivní, tak gratuluju mamčo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 13:00

Pardon, všechny byli negativní, nečetla jsem po sobě :D

Nairol
Echt Kelišová 8775 příspěvků 03.04.18 13:02

Jestli ty testy byly tehotenske (Nebo z cestiny? Matiky? Pises strasne zmatene.) a nebyly negativni, rekla bych, ze tehotna jsi. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 13:07

Jak jsem psala, spletla jsem se, všechny byly negativní :D ;)

Hamouzka
Stálice 79 příspěvků 03.04.18 13:10

Jestli máš bolesti, doporučuju vzít si hořčík. Uleví. Špiním taky a těhotná nejsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 19:09

@Hamouzka děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama