Může to být Postinorem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabina605
Nováček 2 příspěvky 03.04.18 23:23
Může to být Postinorem?

Dobrý den, potřebuju poradit, jsem vážně zoufalá.. Je to 36. den a menstruace nikde.. 2 testy negativní, dělané ráno, už jsem měla křeče, ale menstruace nepřišla a křeče zmizely, mám přítele, ale používáme kondom a žádná nehoda se nestala.. Poslední měsíc jsem ale byla hodně ve stresu ze zkoušek, mohlo by to být i tím? Jenže ještě jeden nedostatek je, že jsem v půlce února užila pilulku “po” Postinor.. Menstruace minuly měsíc přišla jsem o pár dní později, ale tento ne.. Mohlo by to být i tím? Co myslíte? Popř. mám čekat nebo jít na vyvolávací injekci? Žádné těhotenské příznaky nemám.. Jsem mladá na to moc dítě..
Předem děkuju za všechny rady :oops:

Reklama

Reakce:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25235 příspěvků 03.04.18 23:39

Může to být vším tím co si popsala..

kudlanka1
Kecalka 161 příspěvků 03.04.18 23:54

Spise bych to pripisovala tomu stresu, zajdi si na gynekologii, udelaji ti testy nebo se podiva ultrazvukem a uvidi jestli tam nejake tehotenstvi je. Zajdi si na vysetreni a kdyztak ti tam daji hned injekci na vyvolavani, ale myslim ze muzes byt v klidu. Ja jsem to taky tak mela u zkousek, byla jsem v nervach a mela jsem spozdeni nebo jsem i vynechala. :palec:

kve-tinka
Závislačka 4282 příspěvků 03.04.18 23:54

Myslim, ze tehotna nebudes. Ja myvam cyklus i 40dni. :nevim:

Sabina605
Nováček 2 příspěvky 03.04.18 23:56

Moc vám děkuji za odpovědi :lol: Spíše jsem se bála, protože to vždy do 32 dní přijde.. Typuju to na ten Postinor, tolik chemikálií, že bych se ani nedivila..

beruska9
Extra třída :D 10410 příspěvků 04.04.18 05:07

Muze…anebo stresem. Ja obcas mela zpozdeni i 2 tydny, treba zrovna pres zkouskove na VS.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama