Bodnutí v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 23:57
Bodnuti v pochve

Ahoj, dnes jsem při sexu s přítelem ucítila šílené bodnutí při průniku (pomalý průnik, vzrušená jsem byla dost) byla to bodavá bolest, přirovnala bych ji k bodnutí trnem, jen uvnitř pochvy. Trvalo to tak 3 sekundy, pak bolest přešla, ale dál jsme nesouložili, jen to ještě jednou zkusili. Tentokrát byl průnik ještě pomalejší, opět jsem cítila bolest, jen ne tak intenzivní. Mám po kvasinkách, pak jsem po jejich přeléčení dostala od gynekologa i antibiotika, ty jsem doprala spolu s probiotiky. S přítelem jsem souložila i včera, vše bylo naprosto bezbolestné, jen jsme trošku experimentovali s polohami, ale nic s čím bych měla problém, nebyla to žádná divočina… Nenapadá vás, comůže být příčinou bolesti? Jinak jsem naprosto v pořádku, ani prsty v pochvě mi nedělají žádný problém. Má někdo zkušenost? Prosím anonym, je to pro mě citlivé téma.

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4131 příspěvků 3 inzeráty 04.04.18 23:59

Souložíš moc, dej si trochu odpočinek :pankac: Kolik ti je?

Anonymní  05.04.18 00:00

Ještě bych dodala, že bolest jsem cítila hlouběji, nikoliv hned při „vchodu“ do pochvy

Icestar
Závislačka 4131 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 00:02

Jdi k doktorovi. Co chceš slyšet? :nevim:

Anonymní  05.04.18 00:04

@Icestar 20,běžně s přítelem souložím i 2× za den a to každý den (jsme spolu rok), teď dlouho nic kvůli mykoze, jen poslední 3 nebo 4dny jsme měli styk. První dva dny bylo jen milování, aby jsme to neuspěchali, včera už to bylo trošku pestřejší a měnili jsme polohy, dnes to šílené bodnutí

Anonymní  05.04.18 00:06

@Icestar jen chci vědět jestli někdo neměl něco podobného a nemohl by mi poradit, co by to mohlo být, nepoběžím hned k doktorovi…

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.04.18 07:41

Z jednoho píchnutí bych asi nedělala tragédii :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama