Reklama

Prasklá cysta na ováriu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adel474
Nováček 5 příspěvků 04.04.18 12:36
Prasklá cysta na ováriu

Ahoj, před 9 měsíci jsem sem psala, že mám bolest až tlak v podnřišku. Šla jsem teda na gyndu kde mi dr. řekl že mám ve folikulu cystu. Ale že to zatím řešit nebudeme. V podbřišku mě sem tam pobolívalo. Dneska se mě stala nepříjemná věc :nevim: včera jsem dostala MS a dneska mi bolelo v podbřišku jako normálně při MS když jsem si ale stoupla, začala jsem téct tak až jsem protekla. Je možné že mi praskla cysta? Jaké jsou následky? Předem děkuju za odpověď :*

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 14883 příspěvků 04.04.18 13:32

@Adel474 Když mi praskne cysta, často o tom vím. Přijde náhlá, celkem ostrá bolest, která po chvíli přejde. Někdy se ale dozvím, že mi praskla cysta, až na na další prohlídce, když tam prostě není. Následky? No, asi žádné. Nějak jsem o tom nepřemýšlela. Mě se prostě cysty dělají a dělat budou a většinou vymizí/prasknou právě při MS.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >