Prasklá cysta na ováriu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adel474
Nováček 5 příspěvků 04.04.18 12:36
Prasklá cysta na ováriu

Ahoj, před 9 měsíci jsem sem psala, že mám bolest až tlak v podnřišku. Šla jsem teda na gyndu kde mi dr. řekl že mám ve folikulu cystu. Ale že to zatím řešit nebudeme. V podbřišku mě sem tam pobolívalo. Dneska se mě stala nepříjemná věc :nevim: včera jsem dostala MS a dneska mi bolelo v podbřišku jako normálně při MS když jsem si ale stoupla, začala jsem téct tak až jsem protekla. Je možné že mi praskla cysta? Jaké jsou následky? Předem děkuju za odpověď :*

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 04.04.18 13:32

@Adel474 Když mi praskne cysta, často o tom vím. Přijde náhlá, celkem ostrá bolest, která po chvíli přejde. Někdy se ale dozvím, že mi praskla cysta, až na na další prohlídce, když tam prostě není. Následky? No, asi žádné. Nějak jsem o tom nepřemýšlela. Mě se prostě cysty dělají a dělat budou a většinou vymizí/prasknou právě při MS.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama