Prasklá cysta na ováriu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adel474
Nováček 5 příspěvků 04.04.18 12:36
Prasklá cysta na ováriu

Ahoj, před 9 měsíci jsem sem psala, že mám bolest až tlak v podnřišku. Šla jsem teda na gyndu kde mi dr. řekl že mám ve folikulu cystu. Ale že to zatím řešit nebudeme. V podbřišku mě sem tam pobolívalo. Dneska se mě stala nepříjemná věc :nevim: včera jsem dostala MS a dneska mi bolelo v podbřišku jako normálně při MS když jsem si ale stoupla, začala jsem téct tak až jsem protekla. Je možné že mi praskla cysta? Jaké jsou následky? Předem děkuju za odpověď :*

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14793 příspěvků 04.04.18 13:32

@Adel474 Když mi praskne cysta, často o tom vím. Přijde náhlá, celkem ostrá bolest, která po chvíli přejde. Někdy se ale dozvím, že mi praskla cysta, až na na další prohlídce, když tam prostě není. Následky? No, asi žádné. Nějak jsem o tom nepřemýšlela. Mě se prostě cysty dělají a dělat budou a většinou vymizí/prasknou právě při MS.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama