Výtok.. Důvod..?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rokopok00
Povídálka 31 příspěvků 05.04.18 21:50
Výtok.. Důvod..?

Ahoj holky.. Mám dotaz.. Už jsem rok se stálým přítelem, pohlavně žijeme, sex máme bez ochrany ( beru antikoncepci yosefinne). Antikoncepci beru od dubna 2017, pohlavně žiju od té doby.
Přibližně v srpnu 2017 mě začaly trápit bílé, hustší výtoky, bez zápachu a svědění.. Byla jsem několikrát u dr.. Dával mi čípky ale nic nepomohlo.. Výtoky jsou stále. Přibližně před 3 měsíci po Pohl. Styku má přítel hodně praskliny na penisu, hlavně za žaludem. Ma občas i napuchly celkově penis… Mazal hemagelem.. Ale v lékárně jsem se ptala a paní říkala, že by údajně mohl přítel mít nějakou plíseň o které nemusí být vůbec vědět, údajně ho nic nepálí nebo nesvedi, při močení prý problémy nemá.. Jen mě už ty výtoky štvou a tak mě napadlo, pokud u přítele může něco být, může to mít za následek toho?? K doktorovi ho bohužel nemůžu dostat… Tak tam chci zkusit jít ještě jednou já.. Jen nevím, co jim mám říct aby mě na něco vyšetřili a přišli popř na něco.. Poradíte mi prosím co u dr říct?? Popř máte někdo stejný problém??
Výtoky nejsou jako vaječný bílek, jsou hustší, barvou spíše jako mléko. Dnes jsem měla u trochu náznak hrudek, ale nebylo to tak hrozné. Předem díky

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9219 příspěvků 05.04.18 21:56

Já bych ho nahnala k doktorovi nebo bych s ním nespala a když jo tak s kondomem, a ano může to na tebe přenést proto máš stále výtoky.

rokopok00
Povídálka 31 příspěvků 05.04.18 22:05

Už jsem fakt bezradna. Akorát se s tím teď stresuji.. Údajně dřív s bývalou měl praskliny málokdy po sexu. Jen po bývalý asi rok co se rozešli měl jeden dlouho plánovaný úlet bez ochrany… Tak se bojím, že tam mohl nastat problém…

histep
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 05.04.18 22:06

A delal ti dr i stery na pohlavne prenosne bakterie - mycoplasma, ureaplasma, chlamydie? To se v bezne kultivaci nepozna a nejake cipky rozhodne nepomohou, to je jedine na antibiotika.

rokopok00
Povídálka 31 příspěvků 05.04.18 22:08

Neděl mi takové stěry. Ale chci ho o to požádat, popř hradí se to finančně?? Abych věděla, kolik si s sebou popř vzít…

histep
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 05.04.18 22:14

@rokopok00 To je na pojistovnu, ale protoze je to drahy, tak to dr neradi delaji. Nenech se odbit a trvej na tom, pripadne ty sve problemy tak trochu zvelicuj.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 05.04.18 23:12

V každém případě se partner návštěvě lékaře taky nevyhne. Musím tedy přiznat, že ani ve svém věku nevím co je,,plánovaný úlet" :nevim:

rokopok00
Povídálka 31 příspěvků 06.04.18 07:24

@alun-ka
S jednou holkou co znal se asi 2 nebo 3 měsíce domlouvali na sexu jen na noc.. Pa lk už prý nic neměli..,

Paoloska
Echt Kelišová 7972 příspěvků 06.04.18 07:28

Jednoznačně musí partner na vyšetření. Pokud nepůjde, neměla bych s ním pohlavní styk a byl by to pro mě i důvod k rozchodu. Ohrožuje tvé zdraví a třeba i tvou plodnost. Ty trvej na svém podrobnějším vyšetření, ale léčit se musíte oba!

Verun83
Echt Kelišová 7852 příspěvků 34 inzerátů 06.04.18 12:08

Praskliny na penisu a natekly penis je rozhodne pro lekare. To neni normalni stav. Musite se zalecit oba, zrejme ma nejakou plisen.
Bez na gyndu, at ti udela poradne ster a rekni, co ma pritel. Az prijdou vysledky, chtej i neco na zaleceni pritele.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama