Reklama

Předčasné krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pája Pavlínka
Nováček 2 příspěvky 08.04.18 13:17
Předčasné krvácení

Zdravím mám takový problém. 5 dní před MS jsem zapomněla HA ( beru katya) a druhy den jak jsem si to uvědomila tak jsem si ji hned vzala, ale hned druhy den jsem začala mírně krvácet. Teď mám 2 dny před MS a stále krvácim. :nevim:

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3777 příspěvků 08.04.18 13:35

@Pája Pavlínka pri brani ha to neni menstruace ale krvaceni z odneti. Asi bych si uz nebrala a odkrvacela si to, normalne pauzu tech sedm dní ale bacha, ochrana tenhle mesic tou ha nebude asi stopro.

Janli
Kelišová 5368 příspěvků 9 inzerátů 08.04.18 13:55

Prášky dober ať máš zachovaný 28 denní cyklus a holt budeš muset vydržet delší krvácení. Od dalšího měsíce už bedeš chráněná normálně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama