4 týdny zpožděná menstruace...

343
22.2.21 11:32

4 týdny spozdena menstruace

Zdravím, mám zpoždění. Těhotenské testy negativní, na gynekologii těhotenství neprokazano. Dle výpočtu jsem měla plodné dny okolo 16.-19.ledna. Je možné, že by se těhotenství ještě ne ukázalo? Popřípadě, zažil tohle někdo a co bylo příčinou? Vždy jsem měla menstruaci pravidelnou. Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
467
22.2.21 11:35

Kdyz ani doktor ctyri tydny po nic nevidel, tak tehotna stopro nejsi, asi se v tele deje neco jineho. Vyvolavacku ti nepichl? Jinak se citis dobre? Zadna nemoc, unava, vyrazna zivotni zmena,…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
22.2.21 11:36

@Fany97 no dle vypoctu neznamena, ze jsi ji fakt v tu dobu mela, ale 4 tydny uz je dost. Me se treba o tyden posunula kvuli nemoci v obdobi ovulace, jinak ji mam taky pravidelnou i mi naskocila jak mela hned po potratech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
22.2.21 11:44

U mě se stala podobná věc. Naprosto nečekaně jeden měsíc nepřišla MS. Taky jsem to řešila s doktorem, na nic moc jsme nepřišli, všechno se zdálo v pořádku. Na internetu jsem se pak dočetla o anovulačních cyklech. Kdy menstruace nemusí vůbec dorazit.
Když jsem to navrhla lékaři, tak mi řekl, že je to docela dobře možné ale s určitostí mi to neřekne, protože zpětně už nic nezjistí.
Asi bych se soustředila na to, kdy ti má přijít další menstruace a uvidíš jestli dojde alespoň přibližně v termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
22.2.21 11:44

@Villanelle doktor říkal, že můžeme ještě měsíc počkat a pak by pichl vyvolavacku. Ano cítím se dobře. Mám teď Pozitivní EBV, to způsobuje únavu, apod. Ale vůbec se tak necítím. Je mi fajn. Nevím, čemu to přisoudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
22.2.21 11:45

@hospodki ano, já prodělala mimodelozni těhotenství s prasklým vajecnikem a vejcocovodem, vnitřní krvácení, a jen první měsíc změna, jinak opět pravidelnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
22.2.21 11:46

@LilyJane děkuji moc za radu. To mne uklidnilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
22.2.21 12:02

Já mám cykly relativně pravidelné, ale jednou se mi taky stalo, že menstruace několik týdnů nepřicházela a těhotenství bylo vyloučené. Gynekolog mi na to řekl jen to, že ženský cyklus je komplikovaná záležitost a mám počkat na další MS. Pokud ani ta nepřijde, dostanu vyvolávačku.

Nakonec jsem tu další dostala normálně, takže už nikdo nic neřešil. Teď zpětně si myslím, že u mě to byla divná reakce na léky, které jsem brala pár dní v tom předchozím cyklu. Celkově mi nesedly, byla jsem po nich jak mátoha, tak to třeba mohlo mít vliv i na ovulaci, která se buď zpozdila, nebo vůbec nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
22.2.21 13:16

Možná špatný energetický příjem. Že si třeba jedla málo nebo až příliš. Nebo také si mohla konzumavoat hodně citrusy. Je spoustu faktorů, které tohle mohou ovlivnit. Zkusila bych jestě počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat