41tt a bolesti

Anonymní
30.11.19 16:13

41 TT a bolesti prosím názor

Ahoj prosím o pomoc. Ne každý den, ale občas mě v noci začne strašně bodat dole a nevím co to je. Možná jak dloube mimino na močák nebo někam tam dole, ale bolí to vždycky tak hrozně pichavě, že buď neudelam ani pohyb nebo mám pocit že se bolesti ani nehnu, v leže se to dá zvládnout líp ta bolest, je to jako zabodnutá kudla někde dole mezi no a bolesti musím ihned čůrat. Pak to ustane a zase přijde, pak to třeba po pár hodinách trápení zmizí.
Musim se zeptat svého lékaře, ale kdyby jste náhodou věděli budu ráda za uklidnění, mám strach aby to nebylo něco vážného. Jo a jsem 41 týden těhotenství

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
30.11.19 16:24

No me v konci tehotenstvi dcera rejpala nehtama. Oni je maj casto prerostly. Me to teda doslo, ze jde o toto po nejake dobe a pak jsem po narozeni ji koukla na nehty a skrabala pekne.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24454
30.11.19 16:45
@KaroliS píše:
No me v konci tehotenstvi dcera rejpala nehtama. Oni je maj casto prerostly. Me to teda doslo, ze jde o toto po nejake dobe a pak jsem po narozeni ji koukla na nehty a skrabala pekne.-)

Ti jako vazne? A jak to dokazala, pres ty plodove obaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
1.12.19 00:00
@KaroliS píše:

Promiň, ale to je pěkná blbost. :D
Zakladatelko, je to normální. Porodní cesty se připravují a otevírají, proto ta pichlavá nepříjemná bolest. Čím víc se otevřeš teď, tím kratší dobu budeš trpět v bolestech při kontrakcích. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
1.12.19 00:11

@KaroliS promiň ale tohle je opravdu nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
1.12.19 07:11
@mroe píše:
Ti jako vazne? A jak to dokazala, pres ty plodove obaly?

Mluvila jsem o tom v porodnici s porodnikem a potvrdil mi, ze se to deje. Nejsem lekar, neumjm ti tk vysvetlit, jestli a jak je to mozne. Ale vzhledem k tomu, ze se chystam na amniocentezu a z jinych diskuzi vim, ze pri vpichu nekoho boli prave prekonani plodoveho obalu, tak bych rekla, ze ta bolestivost v plodovem obalu tam je. Kazdopadne ja to citila opravdu tak, ze napred bouchani rucickama nozickama a pak skrabani nehtikama. Kolikrat jsem sebou az hrkla. Ve dne v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat