4+4tt vitamíny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.11.21 07:02

4+4tt vitamíny

Ahojky holky, nedávno jsme zjistila ze jsem tehotna i kdyz uplne na počátku, rada bych to hned ze začátku podpořila nějakým a vitamínama (zatím beru jen kyselinu listovou), mohli byste mi nějaké doporučit? Děkuji mockrát 😊
(P. s. omlouvám se za aktivitu ale jeste je to tajné a nerada bych aby se to nekdo ze znamych dozvěděl)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27549
6.11.21 07:10

Kup si které se ti budou zdát cenově přijatelné :nevim: je to jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
6.11.21 07:28

Mě gynekolog řekl, ze jen kyselinu listovou, jinak nic, jez hodně zeleniny a ovoce. To stačí :kytka:. Pokud chceš tak v lékárně Dr.Max mají vitaminy jedny jsou do 13 tt těhotenství a druhé od 14 tt do konce. Ty mám já. :andel: Nic jiného bych nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4408
6.11.21 07:45

U prvního jsem měla jen listovku a od 4.měsíce ještě rybí olej v kapslich. Teď mi bylo blbě tak jsem na začátku na měsíc koupila femibion a po jedné krabičce beru jen listovku a Vit C plus občas B complex. Od 4. Měs mi doktor predepsal jodisol a zas nějaký dha a listovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
6.11.21 07:54

Brala jsem Femibion.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
6.11.21 08:01

Brala jsem na doporučení gynekologa chytré miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1218
6.11.21 08:06

Tak já taky na doporučení gynekologa jen listovku a jíst hodně ovoce a zeleniny. To stačí. Později jsem ještě přidala Floradix kvůli železu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
6.11.21 08:46

Ja nasadila listovku koncem 6tt, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna a od 13tt jsem pak nasadila tehotensky multivitamin. K tomu beru to, co jsem brala uz predtim omega 3 a horcik. Ale ja jsem hodne aktivni, cvicim temer kazdy den a moje telo ma tudiz vysokou potrebu vitaminu, takze me by vitaminy jen ze stravy nezachranily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat