4,5měsíční otesánek

24.2.16 10:44

4,5 měsíční otesánek

Náš malej, je pěkný otesanek… budi se kolem 4ráno - to dostane mliko a pak ho dostane cca kolem 8 nekdy mi nevydrží do oběda a musim mu cca v 10 dát sníženou dávku.. obidek hezky papa příkrm a pak svacina cca 3 a potom večeře pred spinkanim. Nekdy musí být ty svacinky dvě…
Přijde mi to moc, ale on prostě tak šíleně řve, že mu to musím dát. Je to normální nebo nějaké rady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ewy
178
24.2.16 10:47

Ahojky, já si myslím, že je to v pohodě. Naše Emička, která bude mít 5měsíců je na tom úplně stejně a paní doktorka mi říkala, že vše je v pořádku. Když ji prý chutná, tak ať papá. Až bude větší všechno vyběhá :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 10:50

On ani není tlustý.. ale někdy mi to vyjde 5-6× mlíčko a ještě obidek příkrm…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.2.16 10:52

Mi jedli obe deti 6-7× denne az nekdy do 7m :nevim: nikdy me nenapadlo to resit. jo a mimochodem jsou oba hubeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
24.2.16 10:52

Ja si myslim, ze je to ok. Taky jsem mela otesanka :D a porad lepsi, kdyz ti prcek ji nez kdyby jsi do nej musela jidlo tlacit. Nsm je dnes 14mesicu a vse jsme vyběhli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
24.2.16 10:54

@čápata No a kolik měl porodní váhu a kolik váží teď?
Já měla všechny děti tlusťoučký, s faldama, dvě brady a kojila jsem. Když chtěli, klidně každé dvě hodiny. A u MM nevíš, kolik vypijou, takže ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 11:01

Narodil se s 2900g a teď ve 4 měsících měl 6430g.
Asi to řešit nebudu, ale dřív toho tolik nechtěl… A když mi najednou po hodině a půl řve hlady, tak jsem docela v šoku…
Možná se i omlouvám, ale padla na mě nějaka smutná nálada..a potřebuji se vykecat. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
24.2.16 11:02
@čápata píše:
Náš malej, je pěkný otesanek… budi se kolem 4ráno - to dostane mliko a pak ho dostane cca kolem 8 nekdy mi nevydrží do oběda a musim mu cca v 10 dát sníženou dávku.. obidek hezky papa příkrm a pak svacina cca 3 a potom večeře pred spinkanim. Nekdy musí být ty svacinky dvě…
Přijde mi to moc, ale on prostě tak šíleně řve, že mu to musím dát. Je to normální nebo nějaké rady?

ahoj, no mě přijde od osmi do oběda šílená doba pro tak malé miminko - že by měl vydržet - čili tu svačinu - mlíko zařaď klidně pravidelně…
dvě odpolední svačinky jsou také v pohodě a náš mladej vytáhl klidně po večeři lahev mléka těsně před spaním… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
24.2.16 11:07
@čápata píše:
Narodil se s 2900g a teď ve 4 měsících měl 6430g.
Asi to řešit nebudu, ale dřív toho tolik nechtěl… A když mi najednou po hodině a půl řve hlady, tak jsem docela v šoku…
Možná se i omlouvám, ale padla na mě nějaka smutná nálada..a potřebuji se vykecat. :,(

asi má nějaké období kdy bude víc růst..
klidně se poraď s Dr jestli bys neměla na ty svačinky zařadit něco víc než mléko - př přesnídávku nebo tak něco… vůbec se nestresuj prostě ted chce víc baštit..
u nás to vypadalo asi takto :
v půl páté mléko, pak cca v osm snídaně - mléko, svačinka- přesnídávka, oběd - nějaký masozeleninový fuj (příkrm), svačina - jogurt, svačina - mlíko, večeře - kaše, před spaním -mlíko čili mi to vychází cca 7×… no ale já měla oba kluky žravce :roll: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
24.2.16 11:08

@čápata Normálně ho krm, když má hlad a nic nevymýšlej. Hlavně když mu chutná. Náš ze začátku přibíral přes kilo za měsíc. S příkrmy se to zastavilo a teď v sedmi měsících má necelých 11kg na 77cm, roste do délky a tlustý není. Koblížek to ale byl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
24.2.16 11:08

V tomto veku jsem jen kojila a to každé tři hodiny. I v noci. Co píšeš mi přijde spis průměr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 11:12

@jdukolem asi to máme skoro podobně, jen zatím jen mličko a zeleninový příkrm - maso začneme o víkendu… kdy jsi začala dávat presnidavky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
24.2.16 11:15
@čápata píše:
@jdukolem asi to máme skoro podobně, jen zatím jen mličko a zeleninový příkrm - maso začneme o víkendu… kdy jsi začala dávat presnidavky?

po poradě s Dr od těch cca 5 měsíců - kupovala jsem ty vhodné od 4 měsíců - pozor některé jsou až od šesti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
24.2.16 11:32

@čápata od snídaně v osm do obeda je dlouha doba, tu svacu mu s klidem dávej. Mozna je to i spurt, to mi malej taky jedl jak prokopnutej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama