Kojení s kloboučky - poloha

681
22.2.16 16:28

Kojení s kloboučky - poloha

Zdravím,
prcek má 3 měsíce a od narození máme bohužel na kojení kloboučky (všechny pokusy o odbourání dopadly vždy řevem). Od narození malého kojím pouze vleže, protože ho položím na postel a mám volné obě ruce na manipulaci s kloboučkem. Je ale potřeba občas nakojit jinde a vleže to vždy není možné. Navíc mám z té stejné polohy často retence.
Jaké polohy jste volily s kloboučkem? A jak jste s ním manipulovaly? Připadá mi, že mi budou chybět ruce. Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale jinak než vleže kojit neumím. Na držení prcka potřebuji obě ruce a jak nasadím ještě klobouček je pro mě záhadou… :nevim:
Díky za zkušenosti.

Příspěvek upraven 22.02.16 v 16:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
22.2.16 16:31

Vsedě neormálně v křesle. když jsme potřebovala obě ruce, tak jsem si dala nohu přes nohu, mimino položila do toho prostoru, který mi na klíně vziknul, nemohlo vypadnout. ale já kojila s kloboučkama hodně krátce, pár týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 16:47
@slavuska1 píše:
Vsedě neormálně v křesle. když jsme potřebovala obě ruce, tak jsem si dala nohu přes nohu, mimino položila do toho prostoru, který mi na klíně vziknul, nemohlo vypadnout. ale já kojila s kloboučkama hodně krátce, pár týdnů

Možná se ptám hloupě - nejprve prcek někde ležel, pak jste si nachystala (odhalila prso), pak vzala prcka zase na ruce a pak nějak teprve ten klobouček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
22.2.16 17:04

Já kojila s kloboučkama 3 měsíce a to buď s kojícím polštářem nebo jiným, který byl někde na návštěvě po ruce. Malého jsem měla položeného na gauči/posteli vedle sebe, připravila polštář, klobouček, vzala malého, vyndala prso, přiložila klobouček a nechala malého přisát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
22.2.16 17:06

Kojím s kloboučkem už přes pět měsíců a vždycky jen v sedě, případně s natazenyma nohama. Klobouček nasadím buď před přiložením miminka k prsu, nebo držím malou v jedné ruce (část tělíčka má na mem kline) a klobouček nasadím jednou rukou… Nikdy to nebyl problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
22.2.16 17:07

Jake mate kloboucky? To je divne. Ja rok kojila s kloboucky a nemela jsem problem. Kojila jsem vsede a kloboucek se vzdy nadherne prisal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 17:18

Mně tedy sám od sebe nedržel nikdy… Mám Ardo Tullips (http://www. prsniodsavacky. cz/product/product&product_id=52) - že bych to nějak špatně nasazovala? Málý ho klidně odpinkne i v průběhu kojení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 17:19

Nejraději bych je zrušila úplně… na manipulaci je to hrozné. Ale bohužel to malý zcela odmítá :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 17:20
@Miarr píše:
Jake mate kloboucky? To je divne. Ja rok kojila s kloboucky a nemela jsem problem. Kojila jsem vsede a kloboucek se vzdy nadherne prisal.

A jaké jste měla kloboučky? Ten můj prcek dokonce jiné kloboučky bojkotuje, třeba Avent nebo Medelu nechtěl, jsem koukala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
22.2.16 17:20

@knupka a mate dobrou velikost? Protoze jsou I velikosti podle cm bradavky. Ja mela od medely a vzdy jsem Jen nasadila a jela. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 17:31
@Miarr píše:
@knupka a mate dobrou velikost? Protoze jsou I velikosti podle cm bradavky. Ja mela od medely a vzdy jsem Jen nasadila a jela. :lol:

No možná by se mi hodila i menší, ale oni mají u těchto jen M a L. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 17:33

Ony ty Medela jsou daleko tvrdší a tužší než Ardo a prcek to prostě nechtěl - asi to byla větší dřina nebo co :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
22.2.16 17:40

My máme také Medela 16 mm (to je myslím S) a už od začátku naprosto v pohodě.. Opravdu drží sám (aby lépe držel, tak ho předtím třeba navlhčím, lépe se přisaje k prsu :-) )
Tvrdé mi nepřipadají, malá se kolikrát až zakuckávala, tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
22.2.16 17:43

No já je mám před sebou oboje a to Ardo je hrozně tenoulinký silikon, Medela je silnější, ale možná to s ní ještě zkusím, když podle vás pěkně drží. Ten Ardo se všelijak krčí a padá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
22.2.16 17:55

Tvar je asi stále stejný, tak jedině že by chybka byla opravdu v té velikosti.. Nebo zkusit na tom Ardo taky ty „plandavé“ kraje navlhčit, aby se přicucly ke kůži ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama