47xxx super žena

Anonymní
12.12.19 15:21

47xxx super žena

Dobrý den, ráda bych se zeptala na genetice mi zjistili o chromozom navic..má otázka zní, setkal se stín někdo? máte stejnou genetiku a přesto vše se vám podařilo otěhotnět a donosit zdravé miminko?? Děkuji moc za info :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

198
12.12.19 15:25

Nevím, znám jen z TV. :( Jak jste na to přišli? To víš od narození? Nebo až časem jste měli podezření a šli na testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 15:36

@listento ahoj plánujeme miminko, a po 1ivf nám dělali genetiku tak z toho to vím..neříkejte mi že jsem jediná na planetě děti milují ale zatím žádné své nemám :sweat: :sweat:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 15:37

@listento a když z tv tak něco pozitivního? podařilo se otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2177
12.12.19 15:41

http://www.prenatalsafe.cz/…-trizomie-x/

Někdy mohu mít ženy s trizomií X vrozenou vadu pohlavního ústrojí vedoucí k problémům s početím vlastního dítěte. Ve většině případů jsou však tyto ženy plodné a mají vlastní zdravé děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
12.12.19 15:56

To tam vůbec neřešili, ale ve skriptech jsem našla, že „některé pacientky mohou mít potíže s infertilitou“, takže plošná infertilita tam asi nebude. Spíš jestli nemáte ještě problém jinde, na jiném chromozomů. Doktor vám k tomu nic neřekl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 21:31

@listento jen že skrz potraty, a když otěhotní že mohu mít neplodné děti. Škoda že tu nikdo takový není co si tim už prosel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 21:37

@TRG ahoj děkuji za informace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
12.12.19 22:03

A dítě z darovaného vajíčka by ten tvůj problém nevyřešil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 12:02

@mamina2017 to se neví, uvidíme co se stane, v říjnu jsem otěhotněla a hned potrat v 6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama