4kg za 5 dnu?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Stálice 70 příspěvků 06.06.19 10:02
4kg za 5 dnu?!

Ahoj holky, jsem ve 34tt a za posledních 5 dnu jsem přibrala 4 skoro 5 kg. Mám natekle kotniky a moc to bolí. Bala jsem se preeklampsie to je naštěstí Ok i cukrovka.
Jen mi neprijde ale i tak zdravé přibrat během par dnu tolik kg, v sobotu jdu na gyndu na kontrolu. Zadrzovaly jste vodu a kolik jste najednou pribraly? :? Čekala jsem ze to půjde pomalu pokud začnu otykat a ne takový skok

Přečtěte si článek: Přibírání v těhotenství: Kolik kilo je normálních?

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 06.06.19 10:12

Uz jsi skoro na konci, pravdepodobne to bude voda ;) pokud bude vse na prohlidce v poradku, tak to neres, porodis a prvni co jde dolu (krom vahy mimink a vseho kolem nej) je voda :) ja jsem na konci treba dva tydny nepribrala nic a pak pomalu behem 24 hodin 3 kila :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10656 příspěvků 06.06.19 10:14

Jo já taky v těch posledních týdnech a dnech nabrala hrozně vody. Nohy jak konve ani sem nenazula boty. A to sem celkově v těhotenství krom té vody a dítěte nepribrala skoro nic.

mau-mau
Závislačka 3883 příspěvků 06.06.19 11:00

Já mám teď za 2 dny skoro 2 kg. Řekla bych, že je to nástupem toho horka. Taky to pozoruji na nohou hlavně. I prstýnky jdou hůře sundat :?

kve-tinka
Kelišová 5130 příspěvků 2 inzeráty 06.06.19 11:08

@mau-mau ja predevcirem sundala prstynky na noc a rano je narvala tak tak. Takze sly do krabicky. Kotniky taky nemam a vcera jsem byla donucena koupit si letni boty, probuh velikost 42!!! 8o :mrgreen:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4781 příspěvků 06.06.19 11:09

Já už musela sundat prstýnek a povolit tkaničky u bot, taky zadržuji vodu, jsem 32.tt Bude to určitě tím horkem, pokud máš bílkovinu a tlak ok, tak hod nohy nahoru, chlaď a odpočívej, co to jde. :kytka:

Kriss Tina
Extra třída :D 10656 příspěvků 06.06.19 11:12

@mau-mau prstýnky si radši sundej, kdyby si otekla najednou víc tak je už nesundas a budou ti je muset přestřihnout.

Any111
Kecalka 252 příspěvků 07.06.19 19:48

To bude voda ;) je horko a v takovém počasí i „normální“ tělo zadržuje víc vody

Váš příspěvek
Reklama