5.-6.tt jeste nerozpoznany??

Sarik78
23.10.06 11:07

5.-6.tt jeste nerozpoznany??

Ahoj Holky!
Pokud bych mela byt tehotna, bylo by to ca. 5 az 6 tydnu. Nejsem si ale jista. Delala jsem si ca. 4 testy, v ruznych intervalech, naposledy 33 DC. Vsechny negativni. Od te doby jsem se rozhodla, ze uz nic delat nebudu, ze to nemuze byt. Mam ale porad mirne bolesti podbrisku, tahani, lechtani, posledni dobou (asi ca 2 tydny) se mi k tomu pridaly i bolesti jako kdyz ma clovek zacpu, proste tlak ve strevech, kdyz musim na zachod.Test uz si kupovat nechci, penez jsem do toho dala dost, a zadny potesujici vysledek. Mela jsem i menses, cos se stat muze, i pres tehotenstvi. Jen nechci plasit, je mi divny, ze by se to v 5/6tt nepoznalo. Ze bych JA na sobe nepoznala treba uz se zvetsujici brisko?? Mate nejaka zkusenosti?? Diky predem!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2111
23.10.06 11:49

To Sarik78
Já jsem začala příznaky těhu hledat až po vynechání MS. V září jsem MS ještě měla, i když jinou než obvykle, ale délka stejná. No a v říjnu nic. Tak jsem si udělala test a slabé //. S odstupem času tmavly a nakonec jsem se po cca 10-ti denním vynechání objednala k lékaři a ten potvrdil 5t+5d těhu. Jen jsem na sobě předtím pozorovala citlivější bradavky, v noci nemůžu ležet na břiše, prsa se mi nalily, a ranní nevolnosti v dřívějším stádiu než obvykle. Ale jinak jsme v poho. Zajdi k lékaři ať tě vyšetří a budeš mít jasno. Já si taky myslela, že jsem na začátku těhu a přitom jsem za sebou měla už 5 týdnů. Bříško se Ti zvětšuje až později.
Snad Ti to k něčemu pomohlo.
Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sarik78
23.10.06 12:09

Diky za odpoved. JA si ted pro jistotu pujdu opet koupit test. Pokud bych byla tehu, MUSI se to preci uz objevit! :-O

• Nahlásit
  • Citovat
1138
23.10.06 12:38

No holka pokud můžu radit, tak si kup ten za 15 kaček s citlivostí 20 jednotek a to už by mělo být něco poznat. U testů nezáleží na ceně ale na citlivosti.

Ještě k tomu týdnu těhotenství - nepočítá se od ovulace, ani od početí, ale od poslední menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.06 14:31

ahojky, já mám úplně stejný problémy jako ty…zítra půjdu k doktorce, tak se snad něco dovím, sem z toho ale hodně zmatená a doufám, že mi snad nic není (každej mě straší cystou nebo nějakým zánětem), tak až budu něco vědět, tak ti řeknu, ale myslím, že bys taky k doktorce měla zajít 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
23.10.06 14:54

Holky,

moc držím s testováním palečky!!!

Já testovala necelé 3 roky a loni před vánocema (20.12.) se na testíku konečně objevily //!!! Předtím jsem je tam vždy viděla, ale jen já. A příznaky těhu jsem měla také každý cyklus 8O , a ten měsíc kdy to vyšlo prostě nic! Žádné příznaky, bolesti podbříška, bolesti prsou… prostě nic.

Každopádně na vás moc myslím a dejte vědět, jak jste dopadly!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sarik78
23.10.06 18:09

Holky, tak jsem se dnes odpoledne testla a - nic :-( Tak se muzeme snazit znovu, dnes bych mela mit „extreme plodny den“. Tak jdu vecer nato :-))

• Nahlásit
  • Citovat
2263
23.10.06 20:31

Sarik - MS se sice v těhu může objevit, také se stává, že se některým holkám //na testu dlouho neukážou, ale myslím že jsou ty testy docela spolehlivé. Vrhněte se na snažení a uvidíš další měsíc, třeba už MS opravdu nepřijde. Jinak těhu na sobě nemusíš vůbec pozorovat. Já byla na umělém oplodnění, takže jsem čekala jestli budu těhu, ale kdybych přišla do jiného stavu přirozenou cestou, vůbec bych to na sobě nepoznala. Teda jediné, že bych neměla MS. Ale jinak, nemám žádné nevolnosti, jediným příznakem bylo, že se mi zvětšily prsa a byly citlivější. Bříško roste až ve 4.-5.měsíci nejvíce, do 3.měsíce, to na tobě nepůjde vůbec vidět.
A kdyby jsi nevěřila testům, tak zajdi k Dr., udělá ti krev a ultrazvuk, a hned budeš vědět na čem jsi.

Hodně štěstí! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama