Jsem těhotná???

22.10.06 17:49

Jsem těhotná???

Ahojky,

mám dotaz na starší a zkušené. Vzhledem k tomu,že nemám vůbec pravidelnou menstruaci (mám cysty na vaječnícich :( ),tak nemohu ani odhadnout den ovulace,ale objevily se u mne velmi silné bolesti bradavek a také při jejich zmáčknutí vytéká kapička vazkého sekretu bíložluté barvy. Bolesti asi po dvou dnech ustoupily a teď už přetrvává jen ta sekrece. Včera se ráno objevily velmi silné až křečovité bolesti v podbřišku, které asi do půl hodinky samy odezněly. Kdy mám dostat menstruaci také bohužel nevím :(, ale od včerejšího dne se u mne objevilo slabé špinění, ale nic pořádného. Měřila jsem bazální teplotu : 37,5. Dělala jsem si test před dvěma dny a byl negativní.

Předem děkuji za pomoc a odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.10.06 18:14

Ahojky

Ahojky - těžko říct - to se vážně nedá, to co popisuješ může být těhu nebo jen hormonální nerovnováha … já začla mít "tekutinu v bradavkách po zmáčknutí asi až od 12.týdne těhu … pochybuju že tam je dřív kvůli těhu - spíš - nebereš nějaké hormonální léky nebo něco? Nemůže mít nějaký zánět nebo hormonální problémy???? Já bych o tom raději řekla dr. aby to vyšetřil, protože to může mít třeba souvislost s pozdějšími problémy s otěhotněním.

• Nahlásit
  • Citovat
51
22.10.06 18:39

Zdravím, to vytékání mleziva může být zvýšenou hladinou prolaktinu. Zjistili mi tuto hormonální nerovnováhu, když jsem chtěla otěhotnět a nedařilo se. Po léčbě se to upravilo a já otěhotněla… Určitě je dobré zajít k doktorovi/doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.06 18:40

Ahojky

Ahojky,
moc děkuji za odpovědi. Jsem z toho všeho už celkem nešťastná. Je mi špatně a nemůžu najít odvahu a zajít k lékaři. Bojím se,že mi řekne, že se zhoršil můj stávající stav a to asi neskousnu. Na otěhotnění nijak nespěchám,vlastně by to byl omyl,ale vědět, že to nebude lehké a nebo ani nepůjde :( .

Všem ostatním buď moc gratuluji a nebo přeji hodně štěstíčka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama