Plavání pro těhotné v Ostravě?

2111
23.10.06 08:49

Plavání pro těhotné v Ostravě?

Ahoj holčiny,
chtěla bych začít chodit do plavání pro těhotné v Ostravě. Jen nevím, kam se přihlásit. Nemáte některá zkušenosti s kvalitou personálu, kurzu plavání v Ostravě? Od kterého tt je vhodné začít chodit na tento kurz?
Díky za všechny odpovědi
ahoj Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

763
23.10.06 09:10

Ahoj, koukám, že jsi z Hrabůvky. Vím, že plavání pro těhulky bylo vloni v bazéně školy Alberta Kučery. Chodila tam kámoška, líbilo se jí tam moc. Já tam semtam chodím na plavčo s Vilíkem, je to tam hezké, nové, čisťounké, akorát mi se zdá, že je tam docela studená voda (17-18°C). Jsem ale zhýčkaná Delfínkem :-)
Apropos, proč mezi nás nepřijdeš do Severomoraváčku? ;-) Přijď! ;-)
Lucie a Vilík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
23.10.06 11:00

To Bergia
Ahoj určitě se zajdu na bazen na Dubině podívat. Ještě jsem tam nebyla, já normálně chodím na Vítek nebo do Poruby. Mezi Severomoraváčky se zajdu juknout, zatím jsem jen v Červňátkách 2007.
Díky Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
23.10.06 11:08

plavani

Ahoj Ivo

plavani pro tehotne je tusim v Imperialu v morske vode. Je to asi ale drazsi,tusim okolo 130 kc na hodinu. Tak se zkus poptat.

A jeste koukni tady :
http://www.mnof.cz/…v_bazenu.php

cau nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
23.10.06 11:42

Pokud je v Impíku mořská voda, tak by to bylo super. Jsem ekzematička a mořská voda mi dělá dobře, ale žel finance nedovolují jezdit každý rok k moři. No nemůžu mít všechno. Ale tohle by mi mohlo taky pomoct. Díky za tip, zkusím shánět informace.
Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
23.10.06 11:57

VIm ze se tam chodilo plavat pres tehotenske cviceni,ktere vedla pani Curdova, jestli to ma ona nejak zajistene nebo to je pro verejnost to nevim.

tady mas kontakt :

Pro bližší informace volejte na tel. čísla 596 717 084 nebo 606 720 987, nebo pište na dulyservis@seznam.cz.

Středy - od 8:45 - 11:15h cvičení a plavání v úžasném bazénu se slanou vodou v luxusním hotelu Imperiál v centru Ostravy.

je to z http://www.emitex.cz/showpage.php?…

nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
23.10.06 11:57

VIm ze se tam chodilo plavat pres tehotenske cviceni,ktere vedla pani Curdova, jestli to ma ona nejak zajistene nebo to je pro verejnost to nevim.

tady mas kontakt :

Pro bližší informace volejte na tel. čísla 596 717 084 nebo 606 720 987, nebo pište na dulyservis@seznam.cz.

Středy - od 8:45 - 11:15h cvičení a plavání v úžasném bazénu se slanou vodou v luxusním hotelu Imperiál v centru Ostravy.

je to z http://www.emitex.cz/showpage.php?…

nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
24.10.06 08:33

Ahoj Nat,
díky za informace. Teď jsem dokonce zjistila, že firma Emitex je nájemníkem v našem objektu. Tak se můžu dokonce juknout co skutečně dělají pro mimča a dokonce si to i ošahat. Myslela jsem si, že šijou věci pro rybáře a tak. No člověk se pořád učí. Díky za info určitě se mi bude hodit.
Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
24.10.06 11:18

Ve vasem objektu?? Primo v tom baraku kde je emitex pracuju,tak se mozna potkavame? :-)))

nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
24.10.06 12:15

To Nat
já v tom objektu nepracuju, ale kolegyně tam má kancelář.Tak tam občas docházím. Ale třeba se tam někdy potkáme.
Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
24.10.06 12:19

:-D tak se treba zname z videni .:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
24.10.06 12:29

Je to možné, ale moc často tam nechodím. Někdy jsem sedávala i na vrátnici, jako zástup za nemocné vrátné. Taková holka pro všechno.
Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
10.12.12 11:06

Ahojky holky, prosím Vás, chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějakém dobrém plavání pro těhotné v centru nebo poblíž Ostravy? Díky moc za tipy a rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
martule001
10.3.13 10:17

plavání

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit bydlím v Ostravě Hrabůvce, chtěla jsem se zeptat nevíte o nějakém plavání pro těhotné? děkuji za odpověd Martina.

• Nahlásit
  • Citovat
3038
8.4.13 10:58
@martule001 píše:
Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit bydlím v Ostravě Hrabůvce, chtěla jsem se zeptat nevíte o nějakém plavání pro těhotné? děkuji za odpověd Martina.

Zdravím, taky se po něčem sháním, ale vidím to asi na plavání pro těhotné společně s předporodním kurzem ve Fryčovicích v bazénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama