5 dní zpoždění MS

Anonymní
20.1.12 14:44

5 dní zpoždění MS

Ahojte tak nevím,poslední ms 19.12 cyklus mám pravidelně po 28dnech,dnes jsem si dělala test a je uplně negativní,bílí jako sníh,tak nevím,břicho nebolí,jen prsa,po ránu mi je divně,ale nic víc mi není co myslíte?Kdy test opakvat?Všem děkuji! :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1937
20.1.12 14:49

Já bych zopakovala tak za dva dny :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3221
20.1.12 14:54

A kdy jste se „potkávali“,třeba jsi měla ovu později a tím pádem ještě na testu nic vidět není…-)Pokud bolí prsa, mohl by to být příznak :palec: ,zkusila bych testit třeba za 2 dny.Kamarádce se mimi „schovávalo“ a těhotenství bylo vidět až v 6.týdnu, když už se bála, co s ní teda je,když není těhu-))) držím palec :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.12 15:03

No abych pravdu řekla ani nějak nesleduji ovulaci,jelikož mi to necháváme přírodě,ale již jednou jsem otěhotněla přesně po skončení MS ale test jsem si dělala asi až 10po zpoždění jelikož v tu dobu jsem měla nějaké stresy a nějak sem zapoměla že sem neměla dlouho MS,ale ted sem věděla že zase přesně po MS sme měli styk,iněkolikrát během cyklu samozřejmě,no a MS zatím nikde,Tak skusím v pondělí ráno a uvidíme,jinak miminko by sme si přáli a moc::::::D :kytka: :) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
AnnieB
23.1.12 21:15

Ahoj Anonymní, jak jsi dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
3221
23.1.12 21:18
AnnieB píše:
Ahoj Anonymní, jak jsi dopadla?

Přesně,tak co je nového? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
21.3.14 09:09

Ahoj holky, vidim ze je diskuze uz starsiho data :mrgreen: ale nechce se mi zakladat novou :D mam stejny problem dnes paty den zpozdeni a test z ranni moci negativni. jsem prvni mesic od vysazeni, a ms se mi nikdy nezpozdila ani bez antikoncepce. Stalo se vam, ze by se vam ukazal pozitivni test az po delsi dobe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.15 07:58

Ahoj devcata, i ja mam problem s tim, zr MS pet dnu nikde. Vcera jsem si delala test - odpoledne a ani naznak :( pravidelne se bohuzel nemerim. Zkusila jsem teplotu dnes rano a byla 36,6 takze tehotenstvi asi nic co?! :( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
19.4.15 13:05

Ahoj holky taky mám ten samý problém, teda s dneškem jen 4 dny. Od vysazení HA jsem už přes měsíc a předevčírem mě píchalo uvnitř břicha a včera začaly pobolívat prsa. Na 15.4. se měla dostavit ms a tak jsem 16. jen zkusila testnout a nic. Myslíte že mám počkat do středy nebo si testa udělat dřív či později? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama