5. ivf, zkušenosti

106
21.7.15 10:16

5. ivf

Ahojky holky mate prosim nekdo zkusenosti z 5. Ivf ktere uz nehradi pojistovna o kolik to je zhruba drahsi nez predchozi doplaceni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1114
21.7.15 10:25

@evkaa7 Ahoj :mavam: záleží na tom jaké budeš mít léky, a jaké částky ti bude CAR účtovat (ICSI, PICSi, prodl.kult.,AH…), my jsme třeba 1. a 2. IVF platili +- 16tis. /to bylo samozřejmě s pojišťovnou), teď za 6.IVF to bylo necelých 60tis.
Musíte IVF? Nestačil by třeba nativ? ten vyjde o dost levněji. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19184
21.7.15 10:26

@evkaa7 To je strašně individuální… nemá CAR kam chodíte na stránkách ceník?? Náš ano a má tam pravě vždy ceny s pojišťovnou a ceny pro samoplátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.7.15 10:49

Mam polycysticke vajecniky takze me nedozravaji vajicka jen se me shromazduji takze jich mivam i kolem 30 a na clostilbegyt moc nereaguji je to pro me slabe takze vetsinou si picham gonal a uz je to pro me docela dost stresujici a to i financne narocne ted jsem podstoupila ivf mimco se chytlo ale bylo o 14 dni ve vyvoji pozadu coz by tak nevadilo ale porad se jim neco nezdalo chodila jsem na hcg ktere rostlo nahoru tak ze pockame ale vcera jsem si volala na dalsi vysledky a ze dne na den to silene spadlo coz me nejde do hlavy jestli to opravdu takhle jde v utery bylo 27536 ve ctvrtek jsem mela hcg 32532 a v patek 23176 podotykam ze to druhe jsem si nechala delat jinde pro srovnani jestli to jde nahoru zitra to doktor rosekne co a jak ale obavam se nejhorsiho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
21.7.15 10:50

Prosim poradi nekdo ((jinou skupinu jsem nenasla co funguje kdyztak odkaz dekuji)
Mam3 dotazy a chci darovat vajicka po me zkusenosti z porodnice 1)jsem po cisarskem rezu, kdy muzu darovat? 2)kojim (slysela jsem az po kojeni lze ) 3)jake musim mit ukoncene vzdelani dekuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2582
21.7.15 11:33

@evkaa7 Mám taky PCO a moc jsem na clostylbegyt nereagovala. Ale rozhodla jsem se mu dát poslední šanci a šla jsem na IUI. Výsledek byl jeden folikul v pravém vaječníku a v levém 5cm velká cysta. I tak jsem IUI podstoupila a dopadlo to tak, že zítra asi nastupuji do porodnice ;-) Někdy se povede zrovna, když to vypadá uplně beznadějně ;-) Zkus dát clostylu ještě šanci, přinejhorším ztratíš jen jeden měsíc ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12073
21.7.15 13:26

Ahoj, já už taky mam pokusy vyčerpané, jedno dítě tedy z toho mam. Teď už budu chodit jen na nativy. Místo clostíku ti mohou dávat malé dávky například fostimonu, to je minimálka, ale ta cena je pořád jinde, než celé IVF. Zkus se na to ještě poptat. Kolik jsi měla embryí po IVF? Určitě bych to jednou zkusila, přeci jen ty hormony do těla taky nic moc :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
22.7.15 14:08

Cele 5 IVF i a léky apod tě vyjde na 40-80 tis. Zkusit clostik, nativ, nebo minimalku, ale hlavně důvěra v doktora. Nebo zkusit nějakou studii. (Ta pomohla mě) a je to zadarmo. (Ivf CUBE ale i jinde) nebo někde maji akce. Chce to sondovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
23.7.15 08:59

Ahoj holky :mavam:
Já mám za sebou 4.IVF jako samoplátce a u nás v CARu jsem se s doktorem domluvili a udělali to tak, že jsem platila cenu jako za minimálku, ale neměla jsem clostík, protože mám po něm špatnou sliznici, ale normálně jsem si sehnala léky na netu, doktor mi po poradě řekl, co a kolik a dál byl postup jako u klasického IVF.
Sehnala jsem si 3× 450jednotek gonalu a 2 balení menopuru a celé mně to vyšlo asi na 7 000, což není tak hrozné. No a zbytek jsem platila ICSI, AH, PK, 2× CETROTIDE, pipetu, narkozu. Takže celkem cca 40 000, což ještě na samoplátce ujde a měla jsem 9 odebraných vajíček a vyvíjela se do konce 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
23.7.15 09:00

@vladka10 8o Jaká studie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
23.7.15 09:31

@ivvča já jsem postoupila studii v roce 2014 u IVF CUBE Praha. Studie je zdarma vše (vyšetření, léky…) jen musíš splňovat jejich kriteria( věk, váha, počet pokusu, apod) moje studie byla na léky podporující zahnízdění (a vyšlo) jen nevím jestli byli léky nebo placebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
24.7.15 11:24

@vladka10 Tééda, tak to je super. Placebo nebo ne, to je fuk, hlavně, že to vyšlo, viď? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
24.7.15 12:21

@ivvča jj to je nejdůležitější. Bylo to me 5ivf a už jsme byli zoufalý. Za 4.jsem zaplatila 80tis. a penizky nebyly. :-) no prostě super a zadarmo. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama