5. kolo u vozu v partě kamarádek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 16:06
5. kolo u vozu

Ahoj, byla bych rada za jakoukoliv radu, uz jsem zoufala :,(
Mam 2 kamaradky, ktere jsem seznamila ja a ted toho lituji, posledni dobou se mezi nimi citim jako 5. kolo u vozu, zacely beze me i s detmi jezdit na vylety, vim ze si casto telefonuji nebo pisi, semnou skoro vubec. Semnou se samozrejme take bavi ale ne tolik jako vzajemne, moc me to mrzi. Pry kamaradstvi ve 3 takto bezne konci. :,(

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 01.04.19 16:11
@Anonymní píše:
Mam 2 kamaradky, ktere jsem seznamila ja a ted toho lituji, posledni dobou se mezi nimi citim jako 5. kolo u vozu, zacely beze me i s detmi jezdit na vylety, vim ze si casto telefonuji nebo pisi, semnou skoro vubec. Semnou se samozrejme take bavi ale ne tolik jako vzajemne, moc me to mrzi. Pry kamaradstvi ve 3 takto bezne konci. :,(

No tak s tím nic nenadelas, holt si vzájemně padly do oka víc než s tebou. Je trochu sobecké říct že lituje žes je seznámila, přátelství se proste nedá vynucovat, pokud je jim fajn vic spolu tak je to jejich věc, nemají povinnost zvát tě ke všemu co podnikají :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 16:19

@Kriss Tina to je pravda, sobecke to je a to zase nechci to myslet nejak zle :( jen me to hrozne mrzi

Uživatel je onlineDina31
Kecalka 197 příspěvků 01.04.19 16:21
@Anonymní píše:
Mam 2 kamaradky, ktere jsem seznamila ja a ted toho lituji, posledni dobou se mezi nimi citim jako 5. kolo u vozu, zacely beze me i s detmi jezdit na vylety, vim ze si casto telefonuji nebo pisi, semnou skoro vubec. Semnou se samozrejme take bavi ale ne tolik jako vzajemne, moc me to mrzi. Pry kamaradstvi ve 3 takto bezne konci. :,(

Hm to je nemile. Nene kamaradstvi ve 3 takhle urcite nekonci. Mam dve a ty jsou na rodicaku, tim padem spolu travej vic casu. Mame ale vytvorenou skupinu na messengeru, kam si vetsinou pisem. Holky si tam domlouvaj i kafe, kdyz ja jsem v praci, tak se jeste postouchnem, ze zlatej zivot na rodicaku. Ony jdou po mne, ze v pracovni dobe mam cas na lelkovani na fb. Tal jim zkus napsat sama neco navrhni. Kdyz ani tohle nezabere, tak bych se na ne asi vyprdla. Vis co dej tomu cas. Ted se nove poznaly, ale az si to sedne, tak to bude treba casem lepsi. ;) hlavne nesmutnit :kytka:

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 16:23

Já tě chápu, taky by mi to bylo líto ale zase souhlasím s tím, že si kamarádství nevynutíš na sílu. Zkus jim napsat ty a když to neklapne, tak bych jim společné kamarádství přála a zkusila si najít jinou kamarádku.

J.O.V
Kecalka 302 příspěvků 01.04.19 16:49
@Anonymní píše:

Přátelství se nedá vynutit, já tohle zažila. To že toho lituješ, chápu to, že tě to ranilo. Ale jak se tu píše, prostě si někdo sedne vic, někdy míň. Já hledala kamarádku xkrat, to nevyšlo a že vsech bambilionu mi vyšla jedna a jsem za to moc vděčná. Netrap se tím :kytka: a nevnucuj se. Nemáš to zapotřebí.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23280 příspěvků 01.04.19 16:50
@Anonymní píše:

Sejdou se 3 kamarádky a nemají si co říct, protože se sešly všechny.
Takhle to je. Ty máš děti?
Já mám třeba kamarádky, které jsou aktuálně na rodičovské a já už makám, takže prostě nemůžu trávit tolik času s nima, ale co, jednou se sejdu s tou, podruhé s onou a potřetí se sejdeme dohromady, když se teda domluvíme. To je život.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 01.04.19 18:04

Nevím jestli je to běžné, ale stalo se mi kdysi něco podobného. Měla jsem dobrého kamaráda a dobrou kamarádku, které jsem seznámila. Vídali jsme se často ve třech. A najednou se vídali hlavně oni dva sami (to pro mě nebyl problém), s tím že když jsem jednomu něco napsala nebo řekla, tak si to mezi sebou řekli, takže když jsem to pak řekla tomu druhému už to dávno věděl a to už mi moc příjemné nebylo. Potom jsme se jednou po hrozně dlouhé době viděli s tím kamarádem bez té kamarádky. Prostě jsme se potkali a šli jsme si spolu sednout. A potom jsme se viděli zase všichni tři a padla tam zmínka o tom jak jsme se nedávno s tím kamarádem viděli jen sami dva. A ta kamarádka kvůli tomu udělala hroznou scénu, že jí to neřekl, že mě viděl. A on se jí začal přede mnou omlouvat. 8o Přitom oni se vídali, psali si i volali a mně o tom nic neříkali. Tak mě to znechutilo, že jsem se s tím kamarádem přestala bavit. Prostě mě nebavilo že si o mně podávají hlášení a vlastně jsou spolu proti mně. Už jsem ho pak nechtěla vidět vůbec. On to po nějaké době vzdal a už se mi neozýval, s ní se ještě občas vidím. Jeho jsem nedávno potkala a chtěl se dát do řeči, ale já během těch let došla k závěru, že takové kamarády nepotřebuju. Chování jiných lidí nemůžeš ovlivnit, buď to budeš brát jak to je nebo půjdeš od toho. :nevim:

Uživatel je onlinemary.27
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 01.04.19 19:43
@Anonymní píše:

Tak to zřejmě ani jedna z nich nebyly vyloženě tvé nejlepší kamarádky, páč skutečná přítelkyně, by tě neodsunula na druhou kolej… :think:

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 01.04.19 20:03

Chapu, ze te to mrzi, ale to se obcas stava, proste si spolu velmi rozumi. Pravdepodobne s tim nic neudelas :hug:

Váš příspěvek
Reklama