Slováci mají prezidentku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4706 příspěvků 31.03.19 09:22
Slováci mají prezidentku

Jaký je váš názor na její zvolení?
Mně je sympatická, ale neznám ani jednoho kandidáta.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 31.03.19 09:24

Nevím, co je zač, je to rychlokvaška v politice. Víme jenom, že je ekoložka.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16528 příspěvků 31.03.19 09:27

Perfektní. Má nekontroverzní slušný styl vystupování. Závidím jí Slovákům.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 31.03.19 09:29

Je mi to úplně jedno :)

Šarlota4
Extra třída :D 10779 příspěvků 31.03.19 09:36

V podstate mi to je jedno, ale aspon tam se ten narod trochu vzpamatoval :roll:

cell
Echt Kelišová 8169 příspěvků 31.03.19 09:36

Taky jim závidím. Minimálně je to nový svěží vítr - a foukat se bude muset učit …

Kelsey
Hvězda diskuse 45545 příspěvků 31.03.19 09:41

Cas ukaze, jestli zvolili dobre nebo to byla chyba. Ovsem je smutne, ze tolik % volicu se na volby vykvaklo a je jim uplne fuk, kdo volby vyhraje. Nezodpovednost dospelych lidi.
Vzhled a vystupovani ma pani pravnicka hezke. Ale staci to? Aby to nebyla podobna podstrcena loutka, jak nam byl nabidnut Drahos.
Proste cas ukaze.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 31.03.19 09:41

Nevím, co jsem tak jedním okem trošku sledovala, povrchně, ne do hloubky, tak ona je nazvu to promacronovská. Takže pokud to tak bude, nic moc pro visegrád. A ten potřebujeme. Tak uvidíme, jak se to vyvine.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 31.03.19 09:46
@Lenka002 píše:
Jaký je váš názor na její zvolení?
Mně je sympatická, ale neznám ani jednoho kandidáta.

Tohle výborně ilustruje, proč demokracie prostě nefunguje.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 31.03.19 09:51
@Kelsey píše:
Cas ukaze, jestli zvolili dobre nebo to byla chyba. Ovsem je smutne, ze tolik % volicu se na volby vykvaklo a je jim uplne fuk, kdo volby vyhraje. Nezodpovednost dospelych lidi.
Vzhled a vystupovani ma pani pravnicka hezke. Ale staci to? Aby to nebyla podobna podstrcena loutka, jak nam byl nabidnut Drahos.
Proste cas ukaze.

Tahle veta me vzdy pobavi :mrgreen: Tak hlavne, ze vyhral ten „lepsi“, hotovej taticek Masaryk. :mrgreen:.

Slovaci se snazi zvednout z blata a ukazali, ze jako narod jdou vpred. Zvolili si nadeji. Jistotu te nejlepsi spravne volby Vam neda nikdy nikdo.

Paní Čaputova je vzdělaná a noblesni zena, za takoveho prezidenta se Slovaci rozhodne stydet nemusi, narodil od nas, bohuzel.

cell
Echt Kelišová 8169 příspěvků 31.03.19 09:53
@Kelsey píše:
Aby to nebyla podobna podstrcena loutka, jak nam byl nabidnut Drahos.

U nás Drahoš nevyhrál (bohužel) - Ty jsi tedy nejspíš spokojená. U nás čas ukázal … je ještě hůř, než jsme se báli :?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 31.03.19 10:12

Slovakum gratuluju, my bohuzel mame to co mame.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 10:21

Drahoš v sukni. Bez názoru, opakující fráze, které chtějí lidé slyšet, aby měli pocit, že jsou cennější než voliči protikandidáta. Aspoň tak na mě zatím působila, ale až čas ukáže. Že teď tak frčí hledět na vystupování a vzhled namísto politických zkušeností…všichni ze sebe dělají elitu a je jim podstrkováno, že elita volí toho a toho a ostatní jsou pro burany (viz volby u nás). No, Slováci jsou očividně snáz ovlivnitelní :nevim: Dávám anonym, protože nestojím o diskuzi, jen jsem vyjádřila názor a dál ho obhajovat nehodlám, už jsem z toho unavená ;)

neila
Extra třída :D 12029 příspěvků 31.03.19 10:25
@Božislava píše:
Nevím, co je zač, je to rychlokvaška v politice. Víme jenom, že je ekoložka.

není ekoložka, je právnička. Vyhrála spor v jejím rodném Pezinku s firmou Kočnera (ten je mimochodem podezřelý z objednávky vraždy novináře Kuciaka a jeho snoubenky), která chtěla založit novou skládku v Pezinku. Čaputová byla v tom čase už asi v 10 letém boji proti stávajícím skládkám v rámci nějaké občanské iniciativy. Celý spor nakonec vyhrála, díky čemu se zpřísnila pravidla v této oblasti v rámci celé EU. Dostala za to i Goldmanovu cenu, což je něco jako Nobelova cena v oblasti životního prostředí…
Mě je moc sympatická a věřím, že bude hájit zájmy své krajiny důstojně a progresivně. Šefčovič byl jen další posluhovač Smer-u, financovali mu více než polovinu kampaně, a to se prezentoval jako nestraník :poblion: Je vidět, že Slováci mají ficovlády a všech jejich odnoží plné zuby :palec:

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 31.03.19 10:47
@neila píše:
není ekoložka, je právnička. Vyhrála spor v jejím rodném Pezinku s firmou Kočnera (ten je mimochodem podezřelý z objednávky vraždy novináře Kuciaka a jeho snoubenky), která chtěla založit novou skládku v Pezinku. Čaputová byla v tom čase už asi v 10 letém boji proti stávajícím skládkám v rámci nějaké občanské iniciativy. Celý spor nakonec vyhrála, díky čemu se zpřísnila pravidla v této oblasti v rámci celé EU. Dostala za to i Goldmanovu cenu, což je něco jako Nobelova cena v oblasti životního prostředí…
Mě je moc sympatická a věřím, že bude hájit zájmy své krajiny důstojně a progresivně. Šefčovič byl jen další posluhovač Smer-u, financovali mu více než polovinu kampaně, a to se prezentoval jako nestraník :poblion: Je vidět, že Slováci mají ficovlády a všech jejich odnoží plné zuby :palec:

Tak jo. Teď už Slováci nemusí mít strach umírat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama