Jak se bavíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:31
Jak se bavíte?

Ahoj, chodíte pařit?
Se vším, co k tomu patří, alkohol, apod?

Třeba nějak pravidelně do klubu do rána? Mně je 24,jsem introvert a vždy se mi to nějak vyhýbalo. Neláká mě to. ???? Partner je úplný opak, a vyčítá mi, že jsem jak důchodkyně. Což mě štve, já mám ráda zase naopak treba divadlo, plesy, víno s kamarádkama, občas taky někam zajít na koncert, ale max jednou za 2 měsíce. ????
Vidíte to jako překážku ve vztahu, že jsme každý jiný a způsobuje to takové potize? Partner s kamarády jít nechce, vyčítá mi, že ve 24 na tohle nemám náladu. Prostě mě to nebere. Taky ho do divadla nenutí. Děti nemáme

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lucí_123456
Stálice 53 příspěvků 30.03.19 21:36

No podle mě tedy jak důchodkyně nejsi :lol: jako každý vztah je o kompromisu… ale to že máte každý trochu jiné zájmy by překážkou ve vztahu být nemělo podle mého názoru.

Kriss Tina
Extra třída :D 10112 příspěvků 30.03.19 21:37

My jak kdy, někdy zajdem na diskotéku a klidně tancujem do rána, jindy je nalada na koncert nebo to vínko. Podstatné je, že se já i přítel dokážeme bavit kdekoliv a ne že jeden chce jenom chlastat a pařit a druhý sedět v divadle a žádný kompromis není možný. Každého nemusí bavit všechno, ale je špatně že ty nechceš delet to co baví víc jeho a on zas nechce co baví tebe. Tak jdete jednou do divadla a jednou na dikosku no, nebo si najdete někoho kdo má stejné zájmy…

Božislava
Závislačka 2846 příspěvků 30.03.19 21:40

Mně alkoholismus a křepčení nebere. Nejlíp si dobiju baterie 25kilometrovým pěším pochodem v přírodě

lljubanka
Kecalka 115 příspěvků 30.03.19 21:41

Náhodou si myslím, že je to znak vyzrálosti, že Tě baví divadla,plesy..V dnešní zhovadělé době unikát v Tvém věku. Toho se drž. Pokud Ti to partner vyčítá a raději chodí po dízách asi vám to dlouho nevydrží. Každopádně se nenech do ničeho nutit. Určitě se časem objeví partner, který Tě za tuto vyjímečnost bude obdivovat a ne srážet. :kytka:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7745 příspěvků 30.03.19 21:41
@Božislava píše:
Mně alkoholismus a křepčení nebere. Nejlíp si dobiju baterie 25kilometrovým pěším pochodem v přírodě

S plnou polní a za zpěvu internacionály :mrgreen:

Popokatepetla
Závislačka 3291 příspěvků 30.03.19 21:44

Ve 24 jsem pravidelně na party až do rána taky nechodila :) Jo občas jsem někam vyrazila, ale taky mám, jako ty, raději divadlo, plesy, víno s kamarádkama, v létě teda máme rádi festivaly (teď s dětma už si jich tedy neužíváme tolik jako dřív). Ale můj muž na tohle taky nikdy nebyl, takže oboustranná spokojenost.

Božislava
Závislačka 2846 příspěvků 30.03.19 21:44
@Prof. Farnsworth píše:

V polní láhvi mám čaj s rumíčkem, v baťůžku špekáček a písničku pěju: Na hradě Okoři! Komunisty moc nemusím.

lljubanka
Kecalka 115 příspěvků 30.03.19 21:44
@Kriss Tina píše:
My jak kdy, někdy zajdem na diskotéku a klidně tancujem do rána, jindy je nalada na koncert nebo to vínko. Podstatné je, že se já i přítel dokážeme bavit kdekoliv a ne že jeden chce jenom chlastat a pařit a druhý sedět v divadle a žádný kompromis není možný. Každého nemusí bavit všechno, ale je špatně že ty nechceš delet to co baví víc jeho a on zas nechce co baví tebe. Takjdete jednou do divadla a jednou na dikosku no, nebo si najdete někoho kdo má stejné zájmy…

Myslim, že tohle není řešení. Špatně nebo dobře není nic, prostě se k sobě nehodí, ale ona to zjistí časem..

Janli
Echt Kelišová 8452 příspěvků 30.03.19 21:45
@Prof. Farnsworth píše:

To spíš - skal a stepí, divočinou, hladový a roztrhán..... :mrgreen:

Alladina
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 30.03.19 21:46

Myslím, že jsi v pohodě. Rozhodne ne důchodkyně. Jen mladá žena, co má vyzralejsi a kulturnejsi zajmy. Já se na diskotece objevula v životě jednou a bohate stačilo. Vysedavat v hospode mi staci 1-2 krat do roka. To taky raději zajdu do divadla, kina, muzea,na procházku. Alkohol nepiju,k zábavě ho nepotrebuju, rada se vyspim a noční tahy mě nudí. Prekazka ve vztahu? No, nevím… Já vedle sebe proste chci osobu,co má podobne zajmy, neříkám stejne. My už jsme ale starsi rocniky, ale ani kolem dvacítky jsme ani jeden na nějaké tahy nebyli.

GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 30.03.19 21:47

Jé,já bych občas tak ráda šla zapařit,ale nemůžu pít takže co.

Tichošlápek
Extra třída :D 14237 příspěvků 30.03.19 21:49

Až do dětí jsem pařila jak drak :lol: to byly časy. Manžel na to taky není, tak jsem chodila bez nej. Za mne to žádný problém v soužití nebyl

Fazulina
Závislačka 4404 příspěvků 30.03.19 21:50

Každý to má přece jinak. Ve 24 jsem pařila, někdy i do rána, většinou v pátek:-). Tehdy to tak bylo. Prostě jsme si nedovedli představit v pátek večer sedět doma:-). Mě teda nebavily diskotéky, ale spíš jít do klubu s partou, popít, pokecat a tak (ale že bychom pařili jen v páru, to ne, spíš parta)… Kromě toho i to kino, sem tam koncert, tehdy bývaly rockotéky nebo třeba akce se zaměřením na nějakou hudbu (pamatuji se, že jsme chodili na Depešáky:-))). Ale pokud Ti to nevyhovuje, je to úplně v pořádku. Jen k sobě musíš najít partnera, co to bude cítit stejně. Nebo jak píše někdo nahoře, vyjdete si občas navzájem vstříc, nebo to nebude tomu druhému vadit.

Jinak teď mě to už teda nebere vůbec. Do rána nikde rozhodně nevydržím a ani nechci:-). Na pivo zajdu ráda, ale ne moc dlouho do noci. Jinak i divadlo a kino. Plesy nesnáším odjakživa. Po téměř šesti letech od narození dcery bych jako vrchol zábavy uvítala, kdybych občas měla celý víkend jen sama pro sebe, nemusela nic dělat a mohla konečně dokoukat všechny filmy a seriály, co jsem nestihla:-)))

Netopirek
Echt Kelišová 9257 příspěvků 30.03.19 21:50

v 24 jsem měla 3 leté dítě. Takže zábava byla dětské hřiště :mrgreen: Mně už před 20 nějaké pařby do rána moc nebraly. Spíš bych se zamyslela jestli se s přítelem k sobě hodíte. Ono moc rozdílů nedělá dobrotu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama