5 měsíců a přestal všechno pít!

16.8.15 14:50

5 měsíců a přestal všechno pít!Pomoc!!!

:roll: tak jsem tu zas.
Malej má 5 měsíců, je plně na um a má 7,5 kg. Do teď mi baštil krásně, ale poslední 3 dny je to čím dál horší. Nechce čajík, nechce vodu, nechce um, nic!!! :zed: Teď jsem mu dala Kulíška a dal si asi 30 ml a spinká. Je veselej, směje se hraje si, ale nepije :zed: Už jednou jsme byli u doktora kvůli tomu že čůrá uráty, nic mu nenašli crp má taky v pořádku. Teď je začal čůrat zase a teda spíš nečůrá než aby čůral.
Podle čeho poznám propadlou fontanelku? Můžu mu už zkusit dát vývar z kuřecích kostí a zeleniny, když už teda zeleninku papá?
A nějaká rada jiná??? Jsem bezradná už!!! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
16.8.15 14:55

Tak zkus klidně naředěnej džus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
16.8.15 14:55

Malej taky pred par dnema nechtel vubec nic pit, sned kasi, presnidavku ale pit nechtel, nic uz jsem byla zoufala ale nakonec byl asi jenom rozhozenej z tech veder a asi za 3 dny zacal zase normalne pit…jinak ten vyvar bych klidne dala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 14:57

@Kriss Tina a jaký? Kuřecí? A jen zeleninku do něj a bez masa? Mrkvičku a brambor?
@berry4 nějaký dětský viď :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
16.8.15 15:04

@petrusepetrus jojo kureci davam bez masa, zeleninu rozmixuju… jinak jsou stavicky pro deti v obchodakach je maj u presnidavek malej je miluje kdyz mu je naredim do vody vypije celou flasku skoro najednou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 15:08

@Kriss Tina děkuju moc a máš zkušenost je nějaká sladší spíš než kyselejší a v jakém poměru ředíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
16.8.15 15:15

@petrusepetrus no meli jsme lesni plody ty sou trochu nakysly, hruskova je vyborna sladoucka, a ted mame mrkvovo jabkovou ta je docela dobra :-) jinak ono se to da pit i neredeny, v navodu doporucujou redit 1:1 ale, ja to delam i ridsi treba 1;2 aspon mu vydrzi dyl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 15:18

@Kriss Tina jsi zlato děkuju moc a poslední otázka, jaká značka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
16.8.15 15:23

@petrusepetrus hamanek od hame je asi nejlepsi ted jsem teda koupila bebivitu protoze ma vetsi baleni, ale objednavala jsem ji pres internet v kramu jsem ji nikde nevidela a malej to velky ani nestih vypit vetsinou se to musi vypit do dvou az tri dnu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11994
16.8.15 15:24

@petrusepetrus kdyz byla moje takhle mala a bojkotovala vsechno piti spolehlivé pomohl švestkovy nektar od hippu je od 4m malou sem diky nemu naucila pit. Kdyz nechce vubec dala bych i neredenou, ale zkus nejdriv 1:1 pak jsem davala 1 díl džusu a 2 díly vody. I ho to pekne prozene ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
16.8.15 15:28

@petrusepetrus zkusila bych místo džusu ovocný sirup (ne ten z běžného obchodu typu Hallo nebo Jupí), teď jsem objevila takový, který se vyrábí jen odpařením vody z ovocné šťávy, není doslazovaný, nemá žádné jiné složky. Je to jen koncetrovaná ovocná šťáva. Nebála bych se ho dát ani tak malému miminu. Velká část džusů i těch dětských je doslazovaná a nebo neskutečně předražená.
Syn se mi na něj chytil, jinak nepil nic než ředěnou švestkovku, což byla dost pálka. A stejně pil tak kolem 100 ml za den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
16.8.15 16:02

Kdyz byly deti nemocne a nechtely pit, davala jsem caj injekcni strikackou do pusy. Jak je to nenutilo sat a uz mely to piti v puse, tak to polkly a bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 16:29

@lemanka no já to taky zkoušela, lžičkou, stříkačkou z Nurofenu, stříkačkou 20 ml po prstě a nic. Stejně to plive, do savičky kousne, začne brečet a hotovo :zed:
Holky ok děkuju moc, zítra zkusíme džusík švestku a tu hrušku a prosím tě @Billi kde jsi objednávala tu šťávu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
16.8.15 16:33

Ja bych zkusila jine zpusoby piti-strikacku, lzicku, hrnek s pitkem..Treba ho neco zaujme. Muzes dat i cucat namocenou plenku/zinku, to je super v techto vedrech. Nejakou tou detskou stavou nic nezkazis, pripadne zkus domaci stavicku z mrkve, jablka atd.

• Nahlásit
  • Citovat
16.8.15 16:41

@Lutonka ale namočenou normálně v převařené vodě? Používám aviváž to asi není nic moc :think: ale nápad dobrý!!! U nás už horka druhý den nejsou, máme krásných stupnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama