Reklama

5 měsíců bez MS v 17 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 06:09
5 měsíců bez MS v 17 letech

Čau, ahoj. Mám problém, je mi 17 let a 5 měsíců nemám menstruaci, nikdy jsem nešpinila, jenom v sobotu a to byly dva dny. Pohlavní styk nemám a občas mě bolí vlevo na břiše a nebo okolo pupíku. Vůbec necvicim, nejsem v žádným stresu nic takového.. měla jsem ji i pravidelnou.. a mámě to nechci ještě říkat.. 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 11.04.18 06:31

Nepsala jsi tu par dni zpatky? Je tu stejne tema s tim, ze dotycne bude 18 v cervenci. Resila, ze nemuze sama na gynekologii. Zkus to tema pohledat.

Mama je prvni osoba, ktere bys to mela rict. Nebo babicka, starsi sestra. Pokud nemas v rodine nikoho, s kym to chces probrat, co oblibena ucitelka?
Pripadne zajdi ke svemu pediatrovi, ale ten te urcite odkaze na gynekologii.

Avu
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 11.04.18 06:45

Založila jsi už asi čtyři témata. Prostě budeš muset na gyndu a pokud tě nechtějí vzít na gyndu bez doprovodu, budeš to muset mámě říct. Jiné řešení není, smiř se s tím a mazej jí to říct.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 11.04.18 06:47

Budes muset. Mama ti snad hlavu neukousne. Dojdi s ni na gyndu.

Kakika
Extra třída :D 14840 příspěvků 11.04.18 06:52

Už pět měsíců nemáš menstruaci. S mámou to řešit nechceš. Tak budeš muset ještě tři měsíce počkat. Jiná rada, než prostě tam jít s mámou/tátou asi není. To, že se na to zeptáš několikrát, prostě ten fakt nezmění.
Nezhubla jsi moc? Je nějaký důvod, aby tělo stávkovalo? A jen tak pro jistotu…těhotenský test sis zkusila udělat?

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 11.04.18 07:13

@Kakika tak bez sexu? A v 5m to by asi poznala že se něco děje :lol:. Pokud by byla v 5m a ještě čekala 3m tak už může skoro jít rodit :mrgreen:

Avu
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 11.04.18 07:15
@Kakika píše:
Už pět měsíců nemáš menstruaci. S mámou to řešit nechceš. Tak budeš muset ještě tři měsíce počkat. Jiná rada, než prostě tam jít s mámou/tátou asi není. To, že se na to zeptáš několikrát, prostě ten fakt nezmění.
Nezhubla jsi moc? Je nějaký důvod, aby tělo stávkovalo? A jen tak pro jistotu…těhotenský test sis zkusila udělat?

Viz zde, stejná diskuse :roll: https://www.emimino.cz/…uaci-313658/?…

sex neměla, má 94 kg. Podle mě i nadváha může hrát roli.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 11.04.18 07:29

Ty jsi padlá na hlavu? Myslíš, že když založíš víc diskuzí, tak to změní zákon? :zed:

Petruna21
Echt Kelišová 9854 příspěvků 11.04.18 07:48
@radkka píše:
Ty jsi padlá na hlavu? Myslíš, že když založíš víc diskuzí, tak to změní zákon? :zed:

No vypadá to že asi ano :?

Budeš muset k doktorovi co je na tom tak nepochopitelného?? :think:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 11.04.18 07:50
@Petruna21 píše:
No vypadá to že asi ano :?Budeš muset k doktorovi co je na tom tak nepochopitelného?? :think:

Taky nechápu, co by si představovala 8o :zed: :zed: :zed:

Petruna21
Echt Kelišová 9854 příspěvků 11.04.18 07:54
@radkka píše:
Taky nechápu, co by si představovala 8o :zed: :zed: :zed:

Jo to taky nevím :think: místo zakládání 4 různých diskusi už mohla být dávno u doktora a ten by jsi řekl co a jak :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 11.04.18 07:57

Mame to řekni a sypej na gyndu. Zbytecne neco zanedbas a kvůli čemu? Je ti 17, na gynde uz si stejne měla dávno byt kontrolovaná

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 11.04.18 07:58

Jde jen o to, aby s Tebou mamka zasla na gyndu u prohlídky nebude, kdyz nechces nemusis ji rikat co Te trapi, reknes ze si chces zajit na preventivní prohlidku a je to. Myslim, ze je přednější zdravý, uz jsi tam mohla byt stokrat misto zakladani deseti diskuzí. Holky Ti tu nereknou co Ti je.

Kačka4691
Stálice 65 příspěvků 11.04.18 08:06

Mama ne, ale na emimino jo? Zajimave :nevim:

prcekniky
Závislačka 3342 příspěvků 11.04.18 12:16

No tak to by asi chtělo na gyndu, ne? Co těhotenský test? Popř. potíže s váhou - nadváha nebo naopak podvýživa…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama