Normální menstruace či něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.04.18 08:14
Normálni menstruace či něco jiného?

Ahojky všem, vim, že nejste gynekolog a měla bych si hned zajít, ale dostanu se k němu až tak příští týden, tak bych se napřed chtěla uklidnit a znát váš názor.
Před dvěma týdny, jsme s přitelem provozovali sex a 2× nám prasknul kondom, nevěděli jsme to a ještě jsme jakože udělali 5 zásun(pardon:D:D) a pak vytáhli, ale neudělal se, to až po tom, co si vzal nový kondom. + jsem cítila při sexu, že mám nejspíš opět cystu. Další týden jsem jela na soustředění, kde jsem hodně makala a dostala jsem silný bílý výtok. Tento týden v neděli jsem dostala menstruaci ale šileně slabounkou a jen asi dva dny a měla jsem to spravně dostat až příští neděli, takže jsem to měla o 8 dní dříve cca. Ale šíleně slabou a jindy mám silnou a více dní a vždy mi bolí před bricho apod, ale ted vubec nic, netusila jsem, ze ji vubec dostanu.
NEJSEM tehotna, ze ne?:D nebo co si myslite? Je mi 20 let a studuji, opravdu zatim detatko neplanuji. Moc dekuji za vsechny rady.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8515 příspěvků 10.04.18 08:26

A test ti vyšel jak? Mohlo to byt i ovulacni krvácení

Anonymní  10.04.18 08:31

@Tichošlápek Test si budu kupovat az dneska. No podle jedne aplikace, kterou pouzivam, jsem mela plodne dny zrovna ten tyden, kdy jsem provozovala sex. Takze to ovu byt nemuzue podleme, nebo mi aplikace lze :-D

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 10.04.18 08:47
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Test si budu kupovat az dneska. No podle jedne aplikace, kterou pouzivam, jsem mela plodne dny zrovna ten tyden, kdy jsem provozovala sex. Takze to ovu byt nemuzue podleme, nebo mi aplikace lze :-D

aplikace nemusí lhát, tyhle výpočty jsou jen hodně orientační a předpokládají, že žena má ovulaci uprostřed cyklu…což není pravidlo

Tichošlápek
Echt Kelišová 8515 příspěvků 10.04.18 08:51
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Test si budu kupovat az dneska. No podle jedne aplikace, kterou pouzivam, jsem mela plodne dny zrovna ten tyden, kdy jsem provozovala sex. Takze to ovu byt nemuzue podleme, nebo mi aplikace lze :-D

Určovat plodné dny podle aplikace je úplně k ničemu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Tumáš, Angelo! Trump měl po ní mrsknout bonbony, Macronovi vytkl terorismus

Po nedávném summitu G7 v Kanadě svět obletěla fotografie, na které to prý... číst dále >

Tři největší trapasy Karly Šlechtové: Na tyhle „bomby“ nikdy nezapomenete!

Končící ministryně obrany Karla Šlechtová toho za svou politickou kariéru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama