Máma musí se mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 20:13
Máma musí semnou

Je mi 17 a volala jsem si na různé gynekologie (kvůli jednomu problému), no ale všude mi řekli, ze dokud mi není 18 let, tak že musím jít s mamkou.. ale já s ni nechci, nechci ji o tom ani říkat. Nevím co dělat :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 09.04.18 20:17

Záleží, co to je za problém, že :) k normálnímu vyšetření atd. určitě doprovod v 17 nemusíš mít…nevím, jak se řeší potrat

Petule030
Kelišová 5752 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 20:19

No, v tom případě bych řekla: „Mami, mám menší trápení, asi budu muset na gynekologii a prý tam musíš se mnou.“. Je to sice blbé, nečekala bych, že nad 15 let s sebou musíš mít i maminku, ale co naděláš. Předpokládám, že jde jen o to, aby se s tebou šla zaregistrovat. Myslím, že není nutné, aby s tebou byla v ordinaci při vyšetření a ani konkrétní problém snad vědět nemusí. Jsi velká holka, snad tady taky platí lékařské tajemství :think:

nozu
Extra třída :D 11666 příspěvků 09.04.18 20:19

No, bohužel je to tak. Do 18 s tebou musí jít k lékaři zákonný zástupce, případně by to šlo vyřešit nějakou plnou mocí. Ale pokud jí o problému nechceš říkat, tak to stejně není pro tebe řešení. a nemohla by třeba babička? Sice není oficiálně zákonný zástupce, ale možná bys nějakého lékaře ukecala…

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18026 příspěvků 09.04.18 20:19
O co jde?

Jsi těhotná? Jestli ano, tak to musíš říct doma.

hulala
Kecalka 444 příspěvků 09.04.18 20:19

Jdi s taťkou :P ne, to byl blbě vtip. Jiná příbuzná? Nebo prostě asi máme říct a požádat třeba at počká v čekárně. Já když šla v 16 nikdo se mnou nemusel, je to 13 let a už tu jsou novoty 8)

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 09.04.18 20:22

To nechapu proc. Ja sla v 17 sama a dr nic nerikal 8o :nevim:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 09.04.18 20:23

Do osmnacti musis mit s sebou opravdu zakonneho zastupce, takze matka nebo otec.
Jine reseni nevymyslis. Prarodice by museli mit plnou moc od rodicu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 09.04.18 20:23

Je to tak, ale normálně ji pozadej ať po registraci u sestřičky počká v čekárně. Můžeš ji třeba říct, ze mas bolestivou ms a proto se chceš nechat zkontrolovat

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 20:24

Ja sla uz v 15 sama, pro HA. Doprovod jsem nepotrebovala.

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 09.04.18 20:25

A nemůžeš mamce třeba říct, že jste měli ve škole nějakou besedu a že bys chtěla být registrovaná na gyndě, ať to pak nemusíš řešit náhle, kdyby byl nějaký problém?
Tam jde asi o souhlas zákonného zástupce, mamka jen něco podepíše a hotovo…
Potíže řešit až s doktorem?

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 09.04.18 20:25
@Verun83 píše:
Ja sla uz v 15 sama, pro HA. Doprovod jsem nepotrebovala.

Bejvavalo.

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 09.04.18 20:27

@Zorbas @Verun83 Jenže od té doby se ledacos změnilo

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18026 příspěvků 09.04.18 20:27
@hulala píše:
Jdi s taťkou :P ne, to byl blbě vtip. Jiná příbuzná? Nebo prostě asi máme říct a požádat třeba at počká v čekárně. Já když šla v 16 nikdo se mnou nemusel, je to 13 let a už tu jsou novoty 8)

Ten přece nemůže kojit. Možná spát v jedné posteli jo, ale to by měl průs..švih.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 09.04.18 20:28
@Zorbas píše:
To nechapu proc. Ja sla v 17 sama a dr nic nerikal 8o :nevim:

kdysi to bylo jinak, já šla sama v 15. Dneska ale musí mít děcka do 18 doprovod, opruz..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >