5letá vstává extrémně brzo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 06:57
5ti letá vstává extrémě brzo.

Máte taky dítě, které vstává extrémě brzo?
Já už se i obávám, jestli je v pořádku. Běžně vstává kolem půl 6, ať jde spát v 8, v 9…
Občas vstane i v 5 a dnes ve 4,15h.
Přes den spí jen výjimečně.
To už je fakt moc!
Máme ještě mladší, které je rok a půl. Ta spí rozhodně líp.
Obávám se, jestli je fakt normální, že vstává v 5ti letech tak brzo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
roniii
Kelišová 5315 příspěvků 9 inzerátů 28.10.14 07:01

Po zmene casu vstava v pul pate, pustim pohadku a jeste zalezu.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 28.10.14 07:06

@zdenka_v
Pust pohadku a zalez :D
Mimino vstavalo 4:15 :zed: Vsak jim to v puberte vratime :twisted:

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 28.10.14 07:08

Koukam, ze strategie je vsude stejna :mrgreen:

AstraG
Závislačka 4453 příspěvků 28.10.14 07:15

Syn to na mě občas taky zkoušel, měl smůlu, musel zůstat v posteli dokud nebylo světlo.

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 07:18

Není to bohužel tak snadný. Když vzbudí tu mladší, tak ta už taky nezabere. A s tou vstát musím :zed:

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 28.10.14 07:19

Vstávám nejdřív chvíli před 6, do té doby musí zůstat v posteli, prostě je noc a spí se :) Sice někdy už nespíme ani jedna, protože co 5 minut říká, jestli uuuuž, ale spíš výjimečně, většinou pak ještě usne nebo je aspoň ticho a čeká

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 07:24

@janica252 a kolik jí je?
Pamatuju si, že když jsem byla malá já, nesnášela jsem vstávání do školky.
Ale naše Anička - ta fakt nemá problém být ve školce na 7 první.
A to pak ani nespí po obědě.
Večer teda padá únavou a usíná bez problému.

emari
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 28.10.14 07:26

Já soucítím, radu nemám. U nás 2.5 letá by sice ještě spala, ale pětiměsíční dvojčata vstávaj v půl šestý, teď teda v půl pátý… Musím je bleskově odnést z ložnice, protože jinak by vzbudily všechny kolem. A nejvíc mě dostane, když za hodinu začnou zívat a vřeštět, že chtěj spát. Jako dávat potmě děti do kočáru na první spaní je chuťovka. A vzápětí se budí starší dcera a den může začít. Uf!

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 28.10.14 07:28

@zdenka_v jsou jí 4. Chápu, že s mladším je to složitější… spí ve stejné místnosti? Nebo jak to máte vyřešené?

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 07:28

Jinak hyperaktivní není, je šikovná, soustředěná…ale takovej nespavec! Prostě děs!

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 07:29

@janica252 Už spí spolu. Ale ta starší spíš budí tu mladší.

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 28.10.14 07:31

@zdenka_v tak leda naučit, ať vstane bez řečí a jde třeba do obýváku na pohádky, ať ji nebudí… myslím si, že 5 letá by to mohla zvládnout, ale nevím :nevim:

Bomer
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 28.10.14 07:47
@janica252 píše:
@zdenka_v tak leda naučit, ať vstane bez řečí a jde třeba do obýváku na pohádky, ať ji nebudí… myslím si, že 5 letá by to mohla zvládnout, ale nevím :nevim:

Ja to tak jako mala delala, budila. jsem se kolem 6:00, protoze sem byla zvykla ze skoly a skolky :nevim: zvladala sem to v pohode :-)

elchirk
Echt Kelišová 8937 příspěvků 28.10.14 07:58

Ja mam trileteho a ten po zmene stava v 6, coz je na me a mimino brzo, mala spi do 7. Pusti si Decko nebo si hraje v pokojicku, ja s dcerou v ložnici jeste spim. Petileta musi zvladnout potichu byt v obyvaku u televize, nebo su kreslit,… proste neco, co ostatni nerusi.
Pokud syn vstane driv nez v 6, vezmu ho k nam do postele, ze se jdeme mazlit a on vzdy usne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >