Šestá nemoc u 6m kojence

158
1.4.20 14:28

6 nemoc u 6m kojence

Od pondělí teploty 39 střídavě 38
Prostě pořád já myslela že zuby pac i průjem a dneska dr. potvrdila 6nemoc, zarudly krk aftikama hrůza malá jen prso jídlo moc nechce!
Prosím kdo uz svas zná…jak to chodí conse má dělat ???? něco málo od dr. Vím ale více rady prome lip
Malá je tedy více spava mrzuta :,( A teploty jaou porad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8016
1.4.20 14:31

@Miskaa91 při šesté nemoci jsou i afty v puse? Jinak to, co při každé nemoci, srážet teplotu, pokud vylítne a mazlit a mazlit. Musí to samo odeznít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3019
1.4.20 14:31

Syn to prodělal cca před týdnem. 3 dny horečky, že to ani pořádně srazit nešlo. 4. den to už šlo jen k 37,5 a pak se syn osypal. Vyrážka mu vydržela 2 dny, to měl ještě průjem, a pak už byl v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
1.4.20 14:33

Ahoj, pokud ti Dr. potvrdila šestou nemoc, tak tři dny teploty, pak vyrážka a bude konec. Seš a nemoc je rychla. Jídlo neřeš, hlavně ať pije. A bude zase dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
1.4.20 14:38

Neni to ruka-noha-usta,,kdyz ma.afty v puse? Nicmene jak uz je napsano, muzes strazet teplotu, na ty afty se nekdy neco dava ale nevim, jestli takhle malym. Prso staci. Jinak jen vydrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8016
1.4.20 14:44

@beruska9 to napadlo i mě, proto jsem se na ty afty na začátku ptala. Šestá nemoc byla oproti sedmé procházka růžovou zahradou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2698
1.4.20 15:10

Syn ji měl v 5M, chytil to na plavání pro mimina. Hele asi jsem nebyla tak zoufalá jako ty :) proste měl tři dny horečky, tak jsem střídala paralen a nurofen podle dávkování… moc nejedl, ale dohlížela jsem ať aspoň pije, byl na um, kvůli horeckam. Byl protivny jak blázen, chtěl se furt chovat… když jsem potřebovala něco dělat, tak jsem ho měla v nositku… spala jsem, když spal on, za tři dny se osypal, bylo po horeckach a byl to zas starý dobrý synacek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4205
1.4.20 15:11

Syn měl jen přez 38°C dva dny…co horečky opadly osypal se. Žádný afty, nechutenství nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
1.4.20 15:15

Když se ji podivala do pusy tam prý zuby ne ale krk má pěkně zarudly aftikama malá. i pořád dělá pusinkou! Pak teda odebrala s prstiku krev na CRTP a prý není to žádný bacil ale spíše 6 nemoc až odezní teplota přijde vyrazka která pak zmizne a sni i cela nemoc. A kdyby mela ještě v pátek vyšší teplotu 39 tak znovu přijít…jinak prý do toho pátku by měla. byt uz v pohodě
Je to hrůza videt vlastní dite trpět kort když je přitom tak usmevavy hravý a ukriceny:relaxed: a teď jen by hajala a ani se moc nasmeje3:sweat: snad bude jen lippp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3019
1.4.20 15:35

@Miskaa91

Neboj, bude lépe. Ještě tak den, dva a jak se osype, tak bude už v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 23:28

Taky měl syn 6 nemoc 4 dny teploty 39+ moc toho nesnedl pak se osypal teplota zmizela tři dny byl teckovany a zase jako rybička tak držím palce aby měla u vás nemoc stejný průběh ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
3.4.20 08:03

Tak malá zuby A odsypala má to po celim obličeji a hlavě, teplota konečně pryč ale celou noc my plakala to zas nevím proč ach jo :nevim:
Mevizr zda ta vyrazka svedi? Dá se nato něco? Malá to má teda dost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
3.4.20 08:24

Me přijde že ji to svedi pac si rukana pořád prejizdi obličej a i brečí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 08:35

@Miskaa91 ne ne tahle vyrážka by neměla mít žádné svedive či jiné příznaky malý to měl taky hlavně po obličeji i po celým telicku ale i dr mi řekla že vyrážka není svediva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
3.4.20 08:53

Ahaa ona si právě rukama pořád prejizdi po čele má nejvíc na obličeji a hrudi krku a bříšku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama