Vymizení příznaků v 6. týdnu těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.7.22 13:56

6tt vymizení příznaků

Ahoj všichni, začínám teď 6tt a poslední dva dny mi je nějak dobře, bylo mi každé ráno na zvracení, prsa bolela a teď bolí o hodně méně na zvracení mi není vůbec, mohou takhle příznaky kolísat nebo úplně vymizet takhle brzo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1962
2.7.22 14:21

Ano mohou. Může to být pár dní dobře a pak zase blbě…můžou i úplně zmizet…je to hodně individuální…intenzita a i četnost příznaků nevypovida nic o prosperitě těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
2.7.22 14:42

U mě tohle vše - hlavně přestala bolet prsa znamenal konec, tušila jsem to. Tím tě ovšem nechci strašit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2631
2.7.22 16:13

Příznaky můžou vymizet (dočasně nebo úplně) a nemusí to vůbec znamenat nic špatného. Někdo to má ovšem tak, že vymizení příznaků byl bohužel i konec těhotenství.., Ale třeba já to měla úplně opačně. První dvě těhotenství jsme se nemohla ani hnout, jak mě bolela prsa atd. A ani jedno nedopadlo, oboje zamlklé. Třetí jsem měla žaludek na vodě cca do toho 6-7tt, pak vůbec nic, začalo mi být dobře, prsa nic, prostě nic jsem necítila. Byla jsem smířená, že to zas nevyjde, a bylo to jediné prosperující těhotenství :) :srdce: Člověk ty příznaky nesmí tolik sledovat, vím, že je to těžké. Dobře to znám, taky jsem se sledovala, po dvou potratech se nedá být úplně v klidu… držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 16:26

Děkuji vám za odpovědi, 12.7 mám první USG tak snad bude vše v pohodě a daří se tam mimískovi dobre :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
92
2.7.22 16:27

S tímhle jsem bojovala taky. Mě teda příznaky začaly asi tak v 9tt…zvracela jsem týden v kuse, prsa byla nepretrzita bolest, pak jsem zvracet přestala, prsa taky méně a už jsem plasila… za dva dny to ale přišlo znovu, hůř :lol: Tak jsem se uklidnila…a takto jsem to měla asi do 14tt… v druhem trimestru odeznelo tak nějak vsechno a nerust mi břicho, tak jsem se cítila netehotne… ;) Teď jsem 21tt, mala kope, tak jsem klidnější. Lepší na ty horší věci nemyslet, uvidíš, ze nevolnosti zas dorazí, a hoooorsi :srdce: Já nemohla nic pít ani jist asi tři tydny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 16:39

Děkuji moc za podporu :srdce: jsem taaak nervózní už chci mít kontrolu za sebou a vědět ze je vše ok, na ty nejhorší věci se snažím nemyslet a myslet jen pozitivně přece jenom co pročítám na netu tak mě děsí asi přestanu číst a mám klid :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
37324
2.7.22 19:40
@Mallorka píše:
U mě tohle vše - hlavně přestala bolet prsa znamenal konec, tušila jsem to. Tím tě ovšem nechci strašit

U mně taky. Ten začátek je buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
3.7.22 06:51

Ano, mohou kolísat. Je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...