Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat.. beru ha asi tak měsíc a půl s přítelem sme to vždycky dělaly s kondomem jenže pak sme to zkusily asi 2-3 bez( chvili po menstruaci) pak týden klid a pak se mi najednou zputilo krvácení 2 dny takové slabší to sem měla i predtim a pak se to rozjelo hodně od ty doby mě začali hrozne bolet prsa chodím víc na záchod bylo mi jednou odepodlne i na zvracení a vždycky po jídle je mi špatně… chci se zeptat je možné ze jsem těhotná dělala jsem si test a nejsem si jistá jestli vidím čárku nebo ne sem fakt v nízkým věku a byli by z toho problémy… dekuju za odpovědi
To je negativní test. Navíc bereš HA, pokud bereš pravidelně, je malá šance otěhotnět. HA bereš jen chvilku, takže máš prostě rozhozený hormony, srovná se to. Kdyby ne, jdi pro jistotu na kontrolu k dr.
Test je negativní. Ale jestli krvacis někdy uprostřed brání HA mimo to kdy máš z vysazení, tak bych se poradila s gynekologem.
Děkuji vám za vaše odpovědi je mi fakt hodně málo… a vím ze by z toho mohli bejt hrozny problémy proto mám hrozny stres a hlavně strach
@Atehei a ha bereš pořd tak jak máš? nevynechala si? nezapomněla jsi?
Ano! ha beru fakt poctivě nejdyl co jsem si ji vzala bylo do hodiny a půl a to se stalo jenom 1 jinak pak ještě jendou a to sem si ji zapomněla vzít o 20 minut později a to je všechno
Nebylo mi ještě ani 15… sem fakt Husa!! Proto se ptam jelikož si asi dokážete představit co by to byl za průšvih
@Atehei píše:
Teď už by ste to mohla vidět lépe…. Tak co myslíte??
Pořád negativní test 🤷♀️
Podle mě je na testu vidět jen jedna čárka. Pokud ti ještě není ani 15, tak je možné, že máš rozhozené hormony z té HA nebo ti prostě nesedla. Poraď se s gynekologem.
@Elza 1 maminka a její přítel jsou doktoři hned jak sme to s přítelem zkusili poprvy tak sem za ni šla a řekla ji to přesně kvůli tomu aby nevznikly nějaké potíže.. a maminky nejlepší kamarádka pracuje s lékama takže mamka ji to řekla a dali mi tuhle ha.. taky je možné ze mi nesedí
@Elza 1 píše:
Ona se předepisuje antikoncepce ani ne 15ti letým slečnám?
Taky žasnu ![]()
Dobrý den chci se zeptat.. beru ha asi tak měsíc a půl s přítelem sme to vždycky dělaly s kondomem jenže pak sme to zkusily asi 2-3 bez( chvili po menstruaci) pak týden klid a pak se mi najednou zputilo krvácení 2 dny takové slabší to sem měla i predtim a pak se to rozjelo hodně od ty doby mě začali hrozne bolet prsa chodím víc na záchod bylo mi jednou odepodlne i na zvracení a vždycky po jídle je mi špatně… chci se zeptat je možné ze jsem těhotná dělala jsem si test a nejsem si jistá jestli vidím čárku nebo ne sem fakt v nízkým věku a byli by z toho problémy… dekuju za odpovědi