Syn má sedmou nemoc a já jsem 5tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.7.22 09:08

Sedma nemoc 5tt

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda nema nekdo zkusenost s touto nemoci v tehotenstvi. Nejake diskuze jsem nasla, ale odpovedi vcelku malo, tak jsem chtela zkusit, jestli nema nekdo dalsi zkusenost. Syn 2 roky ted aktualne valci se sedmou nemoci, uz teda treti den, trvalo nam nez jsme to diagnostikovali, nejdriv to vypadalo jako nejaka virozka, ale potom se mu osypaly nohy a ruce, tak uz to bylo jasny. No a pediatricka rekla, ze bych se mela oddelit, ze hrozi i potrat, gynekolozka zase, ze je to v pohode. Ja bych se samozrejme radsi preventivne izolovala, ale nemam moc komu dat maleho a navic je na me dost fixovany, nikdy nikde nespal atd a navic treti den mi to prijde zbytecny. Nemate prosim zkusenost? Moc diky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.22 09:17

Jeziis ted jsem si vsimla, ze ta diskuze je tu od vcera :potlesk: :zed: omlouvam se, myslela jsem si, ze je starsi

• Citovat
  • Nahlásit
16
5.7.22 20:11

Je to infekcni choroba, nejvíc v době kdy se vytvoří první pupínky, takže si myslím že teď už izolace nepomůže, buď to chytnete nebo ne. Inkubační doba je 3-6 dní tak už jste skoro za půlkou. My jsme to třeba ani jeden nechytili tak snad budete mít štěstí že to také nechytite a jestli ano, tak nikde není dáno že musí dojít k nejhoršímu, četla jsem zkušenosti u dosti lidí a dopadlo těhotenství dobře, můžete imunitu podpořit vitamíny ;) hodně zdravíčka a ať všechno dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 11:02

@Hellpetra moc dekuji za komentar :srdce: nechytila jsem too :potlesk: uz je to tyden, tak bych rekla, ze uz mam klid. Ted ma manzel asi anginu, tak uvidime, jestli chytim tohle :roll: ale snad to bude dobry.. clovek si rekne, prvni trimestr mit v lete je kvuli nemocem super a ono prd :lol: porad nejaka nastraha

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat