Niva v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 19:40

Niva v těhotenství

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jsem teď v 5tt a dnes jsem snedla bruselskou bagetu z bageterie boulevard(je v ni niva) bohužel mi to došlo až po snězeni, ze jsem někde slyšela ze by se neměla? Vadí to moc? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47593
30.6.22 19:47

Kristepane ženský, kam na ty nápady chodíte? Jíst můžeš cokoliv, když to bude čerstvé a nebude toho kilo. Dokonce i tatarák. A dokonce si můžeš dát i skleničku vína nebo piva. A můžeš si lakovat nehty, barvit vlasy, můžeš dokonce i do obchodu s nábytkem, i když to tam smrdí. Neblázni, užívej si, že jsi těhotná a budeš mít mimino a nečti nesmysly. A nekuř!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
30.6.22 20:01

@inkakřivák dokonce můžeš pít i každý den kávu, když máš nízký tlak :mrgreen:

Pro anonymní: já bych ti jen popřála dobrou chuť. A prosimtě uklidni se. Těhotná budeš ještě osm měsíců a takto z toho brzo zblázníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4977
30.6.22 20:01
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jsem teď v 5tt a dnes jsem snedla bruselskou bagetu z bageterie boulevard(je v ni niva) bohužel mi to došlo až po snězeni, ze jsem někde slyšela ze by se neměla? Vadí to moc? Děkuji

Ne v naší zemi jsou všechny sýry běžně pasterizované, z boulevardu bych strach neměla… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47593
30.6.22 20:07

@Elea9 Bohudiky. To bylo jediný, co mě drželo na nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.6.22 20:20

Děkuji za odpovědi, asi moc stresuju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
30.6.22 20:21

Tyhle veci se nemaji jist kvuli riziku listerie. Je docela male, takze to vetsina moc neresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
30.6.22 20:22

Minimalne 1× tyzdne som mala extra porciu nivy pocas celeho tehu, aj hermelinu. A kazdy den kafe min. 1× denne niekedy aj 2× 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6505
30.6.22 20:22

Já jedla všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
30.6.22 20:49

Já taky jedla všechno. Dokonce 2× i tatarák :think: :lol: a sýry běžně a po kilech… Jo a neumývala jsem si ovoce ze zahrádky, ožírala jsem přímo ze stromků :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4890
30.6.22 20:55

Nivu nebo Hermelín můžeš, jen ne Brie atd. Nejedla bych moc po stánkách nic s majonézou, zmrzku spíš kopečkovou. Jinak bys neměla přecházet most před 10 ranní, pít jenom Mattoni a jíst pouze do 17 hod 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3038
30.6.22 21:24

Jedla jsem Nivu celé těhotenství a vůbec vše nač jsem měla chuť…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
30.6.22 21:56

Ja jedla vse.. i nakladany hermelin, ten teda mi vzdycky v tehu zrychlil krok, ale neodpustila jsem si ho. :lol: Nivu jsem taky jedla, sklenku piva jsem si k jidlu dala… a je fakt, ze jsem se ridila tim co mi rekl lekar… Ze muzu vse, jen s mirou.. Nikde jsem nic vylozene nehledala a nestresovala sama sebe.. Nejhorsi je smrt z vydeseni :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4977
30.6.22 22:20
@AlcaBa píše:
Já taky jedla všechno. Dokonce 2× i tatarák :think: :lol: a sýry běžně a po kilech… Jo a neumývala jsem si ovoce ze zahrádky, ožírala jsem přímo ze stromků :D

Já měla sushi all you can eat asi 2×, než jsem zjistila, že bych neměla jíst syrové maso, ryby :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat