Špinění v 10. týdnu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 13:41

Špinění v 10. týdnu

Ahooj, jdu si pro uklidnění. Mám za sebou jednou ZT a jednou SP, dnes jsem ráno na WC začla špinit, tmavě hnědý hlen. Jela jsem se hned nechat zkontrolovat na gyndu, kde podle ultrazvuku je vše v pořádku a srdíčko bije. Ale i tak moc v klidu nejsem, myslíte, že to může být začínající potrat, i když srdíčko ještě bílo? Všude čtu, že špinění hnědé nedopadlo dobře 😩

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8630
30.6.22 14:19

A co dál řekli, z čeho to může být? Asi bych teď dala klidový režim a Ascorutin (ten jsem brala, když jsem v těhotenství špinila).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 14:34
@bjetuschka píše:
A co dál řekli, z čeho to může být? Asi bych teď dala klidový režim a Ascorutin (ten jsem brala, když jsem v těhotenství špinila).

Nene to neřekli, jen že to může být začínající potrat a zároveň se nic dít nemusí, takže klidový režim a mám Utrogestan. A u tebe špinění dopadlo nakonec dobře? Čím to bylo, nevíš? ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
91
30.6.22 15:09

Ja som spinila niekolko tyzdnov… a niekedy aj krvacala cerstvou krvou… az velke kusy krvi zo mna padali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
30.6.22 15:15

Je to buď a nebo, bohužel :( mám za sebou 2× ZT v 10tt (pokaždé jsem začala špinit a srdíčko přestalo bít týden nato) a 1× ukončení kvůli VVV a špinit jsem začala hned po screeningu, kde se přišlo na ty VVV. Takže u mě to nebylo nikdy nic dobrého. Ale věřím, že ty budeš určitě ten druhý případ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 15:44
@znzn píše:
Ja som spinila niekolko tyzdnov… a niekedy aj krvacala cerstvou krvou… az velke kusy krvi zo mna padali

A dopadlo to jak?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 15:52
@Velešínka3 píše:
Je to buď a nebo, bohužel :( mám za sebou 2× ZT v 10tt (pokaždé jsem začala špinit a srdíčko přestalo bít týden nato) a 1× ukončení kvůli VVV a špinit jsem začala hned po screeningu, kde se přišlo na ty VVV. Takže u mě to nebylo nikdy nic dobrého. Ale věřím, že ty budeš určitě ten druhý případ!

Achjo to mě moc mrzí, mám obavy, že to bude i můj případ 😩 ten strach je veliký a kontrola až za měsíc

• Citovat
  • Nahlásit
91
30.6.22 15:53
@Anonymní píše:
A dopadlo to jak?

už som v 25. týždni 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
30.6.22 15:58
@Anonymní píše:
Achjo to mě moc mrzí, mám obavy, že to bude i můj případ 😩 ten strach je veliký a kontrola až za měsíc

Určitě to dopadne dobře! Kdyby se změnila barva na červenou, tak jdi hned k doktorovi. Dobře vím, jak se cítíš, prožívala jsem to loni touhle dobou taky a pak ještě na Vánoce, to kontrolování toaleťáku po každém wc už nechci zažít.
Jo a ten Ascorutin zkus a lež. Nicméně u mě se našla příčina a teď začínám 13tt a po IVF čekám dvojčata, ještě nemám vyhráno, ale věřím, že všechno jednou dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7516
30.6.22 18:02
@Anonymní píše:
Ahooj, jdu si pro uklidnění. Mám za sebou jednou ZT a jednou SP, dnes jsem ráno na WC začla špinit, tmavě hnědý hlen. Jela jsem se hned nechat zkontrolovat na gyndu, kde podle ultrazvuku je vše v pořádku a srdíčko bije. Ale i tak moc v klidu nejsem, myslíte, že to může být začínající potrat, i když srdíčko ještě bílo? Všude čtu, že špinění hnědé nedopadlo dobře 😩

Spineni 7/8tt - SP, 12tt - ZT, 10tt - válí se po me ctyrtydenni holcicka :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
30.6.22 19:22

Tak moje 2 zkušenosti- první z loňské zimy, kdy jsem začala v 8tt špinit, na pohotovosti bylo vše v pořádku a po týdnu na kontrole zamlklé těhotenství a revize.
Druhá zkušenost je teď čerstvá z února, kdy jsem zase kolem 8tt zašpinila, v 9tt silné krvácení, na pohotovosti miminko v pořádku, velký hematom, klidový režim, Ascorutin, Gynprodyl. Krvácení se ještě několikrát opakovalo, poslední v 17tt a doteď (25+0) mám klidový režim se všema lékama ze začátku🙏, ale vypadá vše dobře🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 19:52
@Velešínka3 píše:
Určitě to dopadne dobře! Kdyby se změnila barva na červenou, tak jdi hned k doktorovi. Dobře vím, jak se cítíš, prožívala jsem to loni touhle dobou taky a pak ještě na Vánoce, to kontrolování toaleťáku po každém wc už nechci zažít.
Jo a ten Ascorutin zkus a lež. Nicméně u mě se našla příčina a teď začínám 13tt a po IVF čekám dvojčata, ještě nemám vyhráno, ale věřím, že všechno jednou dobře dopadne.

Ano určitě pojedu, nechci nic podcenit. Jo přesně, je to hrozný, ještě když už ma člověk něco za sebou :,( moc držím palečky, ať to tentokrát dopadne dobře :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 19:53
@hospodki píše:
Spineni 7/8tt - SP, 12tt - ZT, 10tt - válí se po me ctyrtydenni holcicka :srdce:

Děkuji za zkušenost :srdce: takže vždycky těžko říct, jak to u toho špinění dopadne zejoo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 19:54
@Mamina 86 píše:
Tak moje 2 zkušenosti- první z loňské zimy, kdy jsem začala v 8tt špinit, na pohotovosti bylo vše v pořádku a po týdnu na kontrole zamlklé těhotenství a revize.
Druhá zkušenost je teď čerstvá z února, kdy jsem zase kolem 8tt zašpinila, v 9tt silné krvácení, na pohotovosti miminko v pořádku, velký hematom, klidový režim, Ascorutin, Gynprodyl. Krvácení se ještě několikrát opakovalo, poslední v 17tt a doteď (25+0) mám klidový režim se všema lékama ze začátku🙏, ale vypadá vše dobře🙏

Toho se bojím nejvíc, že dnes bylo vše v pořádku a za pár dní to může být jinak 8o moc držím palečky, aby u vás byl už do konce těhotenstvi klid ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
313
30.6.22 20:39
@Anonymní píše:
Toho se bojím nejvíc, že dnes bylo vše v pořádku a za pár dní to může být jinak 8o moc držím palečky, aby u vás byl už do konce těhotenstvi klid ☺️

Určitě to dopadne dobře, držím palce🤗.
A děkuju, já už jsem klidnější, konečně vypadá vše jak má a i týdnama mě uklidňuje, že kdyby něco, už je to řešitelné😇.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat