Sushi s lososem, kam teď?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 19:17

Sushi s lososem, kam teď?

Dobrý večer, budu se teď ptát jak trubka ale přece jen mám strach upřímně. Snedla jsem sushi s lososem 8ks. Nějak jsem to neřešila, až potom mi došlo, ze nesmím nic syroveho a samozřejmě na google mě vystrasila listerioza apod. Průjem nemám, jen mi je trochu nevolno ale to mi bylo už rano ještě před. Co teď? Jít někam raději na testy? Nebo čekat co bude následovat, po přečtení toho, ze nemusí byt příznaky jsem vydesena ještě víc. Nejsem moc plašan ale tohle mě fakt dostalo, jsem blb :zed: jsem 10tt.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7508
29.6.22 19:24
@Anonymní píše:
Dobrý večer, budu se teď ptát jak trubka ale přece jen mám strach upřímně. Snedla jsem sushi s lososem 8ks. Nějak jsem to neřešila, až potom mi došlo, ze nesmím nic syroveho a samozřejmě na google mě vystrasila listerioza apod. Průjem nemám, jen mi je trochu nevolno ale to mi bylo už rano ještě před. Co teď? Jít někam raději na testy? Nebo čekat co bude následovat, po přečtení toho, ze nemusí byt příznaky jsem vydesena ještě víc. Nejsem moc plašan ale tohle mě fakt dostalo, jsem blb :zed: jsem 10tt.

V těhotenství jsem na sushi chodila. Klid a neplasit. Mas před sebou dalších 30 týdnu tak at se nezblaznis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
29.6.22 19:24

Listeriózy bych se nebála je velmi ojedinělá, jisto jistě vám nic nebude. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3311
29.6.22 19:25

Já zrovna dneska měla sushi k obědu, prostě na něj byla chuť ;) jo a k večeři je v pátek v plánu nakládaný hermelín a zdravotní deci vína :pankac: neplas, nejez to na kila denně a bude to ok;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:25

@hospodki no prave jsem četla ze s lososem v žádným případě, teď si tlucu hlavou o zeď, ale dekuju za odpověď, budu se snažit byt optimista :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:28

@barboramerk dekujuu za uklidnění :srdce: věřím ze to bude ok. Jsem teď fakt plašan :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:29

@Kattynka000 tyjooo, tak ve finále z téhle diskuze dostanu hlad a chutě :lol: nechte si pak chutnat :)

• Citovat
  • Nahlásit
3311
29.6.22 19:31
@Anonymní píše:
@hospodki no prave jsem četla ze s lososem v žádným případě, teď si tlucu hlavou o zeď, ale dekuju za odpověď, budu se snažit byt optimista :D

Hele doporučuji užívat si těhotenství, jíst na co máš chuť v přiměřeném množství a necist tyhle hrůzostrašný zákazy z ženských webů, kde ti říkají, co nesmíš, že bys měla vyhodit kočky do útulku a jak zaručeně ještě v šestinedělí shodit 30 kilo a během prvního roka vychovat geniální ultrahodny nadaný dítě, které už v roce a půl bude umět velkou nasobilku a házet oštěpem ;) :hug: Gratuluji k těhotenství a prostě si to užij :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3311
29.6.22 19:32
@Anonymní píše:
@Kattynka000 tyjooo, tak ve finále z téhle diskuze dostanu hlad a chutě :lol: nechte si pak chutnat :)

:mrgreen: zrovna mužovi peču domácí dort s pařížskou šlehačkou a domácíma jahodama, tak na dálku posílám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
29.6.22 19:37

To chce klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
29.6.22 19:41

Kam ted? No do Pelhrimova, prohlidnout si krematorium :mrgreen:. Klid, neumres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:47

@Kattynka000 :D :D :D :D to je fakt :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:48

@Adelineee kouknu na slevomat, třeba tam budou výhodný pobyty, třeba i pro tchýni ze :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
346
29.6.22 19:50
@Anonymní píše:
@Adelineee kouknu na slevomat, třeba tam budou výhodný pobyty, třeba i pro tchýni ze :D :D

No vidis, to je napad. Ale pry tam krematorium ani neni :mrgreen:. Hele, bud v klidku, blbe ti v desatem tydnu je naprosto prirozene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20995
29.6.22 19:51

:roll: nikam, seď doma a zhluboka dýchej, třeba se ti okysličí mozek a bude klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat