Změna adresy při nemocenské

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 18:51

Změna adresy při nemocenské

Ahoj těhulky, myslíte, že když se v dnešní době vše eviduje elektronicky, že když zítra nahlásím změnu adresy pro neschopenku, že to bude OSSZ mít hned? Dneska jsem se opět nedovolala své doktorce, takže jsem to dnes nehlásila a zítra odjíždím. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34526
29.6.22 18:53
@Anonymní píše:
Ahoj těhulky, myslíte, že když se v dnešní době vše eviduje elektronicky, že když zítra nahlásím změnu adresy pro neschopenku, že to bude OSSZ mít hned? Dneska jsem se opět nedovolala své doktorce, takže jsem to dnes nehlásila a zítra odjíždím. :pocitac:

zase do Chorvatska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 18:55

@stinga ne, odjíždím na chatu, na tom není nic špatného a můj doktor to schvaluje, lepší než pořád sedět v paneláku. Ta potřeba si rypnout je asi silnější než radši nepsat nic nebo odpovědět věčně na můj dotaz. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
27503
29.6.22 18:59
@Anonymní píše:
@stinga ne, odjíždím na chatu, na tom není nic špatného a můj doktor to schvaluje, lepší než pořád sedět v paneláku. Ta potřeba si rypnout je asi silnější než radši nepsat nic nebo odpovědět věčně na můj dotaz. :palec:

Odjet můžeš, až ti lékařka tu adresu změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:03

@Janli budu volat hned ráno, předpokládám, že to hned zadá a pak odjedu. Takže tím pádem je to zřejmě v pořádku. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
4898
29.6.22 19:09

Tak doktor nebo doktorka? Až bude adresa změněná, pak lze odjet. V jiném případě problém, když by došla kontrola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 19:12

@shadowbabe zadává to sestra, proto ženský rod :)

• Citovat
  • Nahlásit
23093
29.6.22 19:26
@Anonymní píše:
@Janli budu volat hned ráno, předpokládám, že to hned zadá a pak odjedu. Takže tím pádem je to zřejmě v pořádku. Děkuji za odpověď

a co když se nedovoláš? nebo to doktor / doktorka neschválí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23093
29.6.22 19:26
@Anonymní píše:
@shadowbabe zadává to sestra, proto ženský rod :)

no v úvodním příspěvku máš „doktorka“ :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5983
29.6.22 20:42

Na sociálku to jde hned jak se to zadá a elektronicky odešle. Musí se zadat od - do, kdy to platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
1.7.22 16:26

Zdravím, chtěla bych se zeptat k neschopence - pokud mi doktorka změní místo pobytu, je tato změna nějak časově ohraničena, že budu moci pobývat jinde po nějakou max. dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
2.7.22 21:56
@aiera píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat k neschopence - pokud mi doktorka změní místo pobytu, je tato změna nějak časově ohraničena, že budu moci pobývat jinde po nějakou max. dobu?

Změna určitě platí, dokud se nezruší. Tedy dokud se opět nenahlásí jiné místo pobytu, i třeba to původní. Nevím, zda jde předem zadat konkrétní počet dnů od-do, nebo každý víkend, nebo tak něco. To by mohly vědět místní lékařky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.7.22 21:59

@lucad77
Díky :). Já se ptala z toho důvodu, že jsem slyšela, že ta změna lze na max. 10 dnů, ale nikde jsem to nedohledala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
2.7.22 22:12
@aiera píše:
@lucad77
Díky :). Já se ptala z toho důvodu, že jsem slyšela, že ta změna lze na max. 10 dnů, ale nikde jsem to nedohledala…

To je podle mě čistě na posouzení lékaře. Já jsem byla před pár lety po těžké operaci, a protože jsem v té době bydlela sama, nechala jsem si marození, které se ale táhlo už delší dobu, než k samotné operaci došlo, raději napsat k příbuzným. A byla jsem u nich určitě dobře měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat