7 let a nechce chodit čůrat

Anonymní
31.7.11 19:30

7 let a nechce chodit čůrat

Ahoj maminky,

mám problém se svým 7 letým klukem. Když musí čůrat, zadržuje to tak dlouho, dokud neběží na poslední chvíli a pak to buď skončí nehodou a nebo mám počůraný záchod. (není to pokaždé) Ani se nadá říct, že by byl něčím zaujatý. Dokonce vidím, že musí a kroutí se a když se ho zeptám nebo ho pošlu, tak mi tvrdí, že nemusí :-( a za dvě minuty už utíká :-(
Máte s tím někdo zkušenost, nevíte co s tím?

Omlouvám se za anonym, není to to s čím by se mamka chlubila :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1209
31.7.11 19:38

Ahoj, a nestěžuje se na bolest při čurání? Dcera tohle dělala, když měla zánět močáku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.11 19:54

kdepak, žádnej zdravotní problém není :-(
Vystupňovalo se to postupně, vždycky chodil na poslední chvíli, ale teď už je to fakt moc! Nepomáhá zatím nic :-( varování, uklízení záchoda po sobě, praní oblečení, když si to počůrá. Prostě stejně za dvě hodiny utíká na poslední chvíli. Přijde mi, že aby nemusel chodit na záchod, tak nepije :-(

Už fakt nevím jak na něj :-(

• Nahlásit
  • Citovat
26424
31.7.11 20:16

Zkoušela jsi zjistit, co mu na záchodě vadí? Třeba mu něco vadí přímo na té místnosti. Může se něčeho bát… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15685
3.8.11 15:35

Zřejmě je to věkem, neteř to taky dělala. Chodila na úplně poslední chvíli, no a občas to nestihla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
12.8.11 20:46

Syn to ve čtyřech letech dělá taky. Teda nepočůrá se, ale jakmile mu někdo zasedne záchod, strašně vyvádí a nemůže vydržet.
Když byl ještě menší,jednou mi řekl, že nechce chodit na záchod, že to tam smrdí. Mně se nezdálo, ale když jsem se sehnula do jeho výšky, opravdu to bylo cítit. Vyčistili jsme pořádně pod okrajem mísy a zas chodil bez řečí.
Teď ale taky nevím, proč nechce chodit. (Já teda taky chodím na poslední chvíli, hodně piju, tak mě neba pořád chodit…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama