Láhev na pití do školy

4270
27.7.11 00:37

Láhev na pití do školy

Zdravím a prosím maminky školáků o radu. Do čeho dáváte dětem pití. Dcera jde do první třídy. Dle školy mají mít aspon půllitrovou termoláhev aby nenosili v zimě studené pití. Našla jsem jen termosky a pak SIGG která se mě zdá drahá. Pište prosím vaše zkušenosti. Chtěla bych něco s pítkem ne termosku, aby si dcera v první třídě nepolila učebnice až se bude chtít napít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49222
27.7.11 00:50

Sice nemám dítě ve škole, ale našla jsem na netu nějaké termoláhve dětské
http://www.zbozi.cz/items?…

nebo sportovní
http://www.zbozi.cz/?…

:kytka: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
27.7.11 06:59

Já koupila oběma dětem „zdravou“ lahev. Syn to má do školy cca 15 minut pěšky a nikdy mi s ledovým pitím nepřišel. Ale dá se k této lahvi koupit i termoobal. Má klasické pítko a v aktovce za celý rok nebylo nic vylité (kupodivu ani u malé dcery, která tuto lahev používá i doma a díky tomu má perfektní pitný režim a já přehled :lol: )
Mrkni na www.zdravalahev.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
27.7.11 08:04

Ty jo, tak teď zjišťuji, jaká jsem krkavčí matka :lol: Ve škole mám děti dvě, starší skončila čtvrtou třídu a ve třídě mají všichni hrneček, do kterého si mohou natočit vodu z vodovodu. Mladší skončila druhou třídu a pití si do školy nosí v plastové lahvi od malých pitíček (pravidelně vyhazuji opotřebené láhve) a když dopije vodu z vodovodu z domova, natočí si ji ve škole. Teplý čaj mají k obědu (pokud si ho vezmou), ale oni ani doma moc teplé čaje nepijí, taky spíš si v létě v zimě natočí vodu. Výjimkou jsou případy, kdy venku vymrznou a něco teplého jim vnutím na zahřátí… to ale ve škole nehrozí, tam sedí ve třídě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.7.11 08:20

Já koupila taky zdravou láhev a stejně jsme se vrátili k flaškám od jupíků, rájců apod., máme ji pár dní a pak ji vyhodím, ale u nás je to o sirupu, který používám (Yo), to pítko se nedalo pořádně vyčistit.
Tak si říkám, že by na tyhle „jednorázové“ flašky šel určitě taky koupit nějaký termoobal. Taky řeším nástup do první třídy, zatím jsme dávali flašku do školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
27.7.11 08:23

D9k za odkazy, u zdravé láhve mě vadí že nemá krytku na pítko. Hrnek nesmí mít max. termosku, ale já mám strach že jak si bude nalívat pití tak si polije učebnice. Proto jsem chtěla nějakou láhev s pítkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49222
27.7.11 08:30
tterka píše:
Já koupila oběma dětem „zdravou“ lahev. Syn to má do školy cca 15 minut pěšky a nikdy mi s ledovým pitím nepřišel. Ale dá se k této lahvi koupit i termoobal. Má klasické pítko a v aktovce za celý rok nebylo nic vylité (kupodivu ani u malé dcery, která tuto lahev používá i doma a díky tomu má perfektní pitný režim a já přehled :lol: )
Mrkni na www.zdravalahev.cz

Tyhle lahve co píšeš se mi moc líbí, asi taky jednu pořídím dceři. Sice jsou jí teprve skoro tři, ale tohle by mi aspoň ve městě nevyteklo do kabelky, taky děkuji za tip :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49222
27.7.11 08:33

Brum Na co krytku, dyť aktovky mají svoji přihrádku na pití nebo se dá pořídit obal na ty láhve i v kauflandu. Ty to moc řešíš a moc hrotíš, to by se ti s takovou opravdu nic asi nelíbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.7.11 08:44

Mně teda přijde krytka taky logická, kryje před špínou. A děcka vyválí občas aktovku leckde. My máme aktovku s kapsou na pití, ale zdravá lahev čouhá kousek ven. :nevim: Ty jupíky člověk zacvakne a je to kryté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
27.7.11 08:46

IVko ho možná řeším, ale proto diskuze. Mě prostě volné pítko vadí. Ale dík za odkazy od tebe, objevila jsem tuto a to by bylo podle mých představ

http://www.habbybikes.cz/…mika-05l.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.7.11 08:48
Brum píše:
IVko ho možná řeším, ale proto diskuze. Mě prostě volné pítko vadí. Ale dík za odkazy od tebe, objevila jsem tuto a to by bylo podle mých představhttp://www.habbybikes.cz/…mika-05l.htm

Brum, až ji budeš mít doma, tak sem pls napiš, jak se čistí, děkuju. :kytka: My doma hromadíme nejrůznější lahve, abych nakonec vždycky zjistila, že to zatrápený pítko fakt nejde dočista do čista. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49222
27.7.11 08:49

Jupíka mi ani nepřipomínej, my ji to vždycky koupili a pak jí to umyli a dávali tam vodu, vlažný čajík a pod. Minulý týden se mi to vylélo do kabelky a zrovna na těhotenskou průkazku, takže taky asi půjdme koupit nějakou pořádnou láhev. Tak sleduju co píšete za návrhy, která je dobrá. No ona se stejně každý den ta flaška pořádně myje, takže i kdyby tam možná to víčko nebylo, tak to zas tak nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
27.7.11 08:53

Já ještě počkám co se sejde za další nápady a pak něco objednám. Ale takovou nějakou láhev bych si představovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.7.11 09:02
IvkaH píše:
No ona se stejně každý den ta flaška pořádně myje, takže i kdyby tam možná to víčko nebylo, tak to zas tak nevadí.

No jasně, ale mně jde o to, aby to vyválený pítko nedalo děcko do pusy během dne. V létě na to sedají muchy apod. Takhle zaklapneme a jsem v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49222
27.7.11 09:17
Nelisa píše:
IvkaH píše:
No ona se stejně každý den ta flaška pořádně myje, takže i kdyby tam možná to víčko nebylo, tak to zas tak nevadí.
No jasně, ale mně jde o to, aby to vyválený pítko nedalo děcko do pusy během dne. V létě na to sedají muchy apod. Takhle zaklapneme a jsem v klidu.

No to je jasné dětičky jsou čunimírci všichni. Malá je naučená, že si to musí položit jen na stůl nebo na kredenc a nikde to neválet nebo dostane, ale kdybych ji nehlídala, tak asi mi to taky vyválí všude. Tak maminky posílejte návrhy, taky ještě počkám co najdete. Ráda se inspiruju.
Jinak jsem viděla hezké hrníčku od Avent i s víčkem, ale ty zas nejsou termo a Brum chce termo, mi se to taky na zimu víc zamlouvá.
http://www.zbozi.cz/…sport-340ml/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama