7 nemoc kdy ven

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
4.7.22 14:05

7 nemoc kdy ven

Já už fakt nevím, je normální že všichni v mém okolí chodí ven když jejich děti jsou nemocný? Se synem jsme doma v bytě a moc by chtěl jít ven tak nevím… Jak dlouho u vás trvala 7 nemoc? Je to na palici doma. Nebo to jsem jen taková já že s nemocnym dítkem seidm doma? Kamarádka šla normálně ke svojí tchýni na grilování prý že nesmí jen na slunko jim řekl doktor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12440
4.7.22 14:17

Dcera má právě herpetickou angínu a na víkend jsme byli u babičky a dědy. Bolesti má tak jako tak, horečky už ustoupily před pár dny. Samozřejmě jsme to dopředu dohodli a řekli si, co a jak. Pokud dítě nemá horečky, sedět doma nebudu a klidně ho vezmu v kočárku ven. Ne do uzavřených prostor nebo mezi jiné děti, samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
4.7.22 14:47

@Hellpetra sedma nemoc je vysoce nakazliva, chytnou to i dospělí. Ja to mela s 3letymi dvojcaty před 2 tydny, tyden jsme byli doma, 3-6 dni jsou infekční. Pak se ma cekat, az nebudou mit pupinky. My jsme byli skoro 10 dni doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
4.7.22 14:50

Ja bych šla ven normálně, chodím pořád, když nemají zrovna horečky, i s tou sedmou nemoci sme byli venku, akorát je to infekční, takže ne nikam mezi další lidi, ale jít se projít někam kousek od civilizace klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 18:38

Sedmá nemoc

Dobrý den maminky. Chci se zeptat na 7mou nemoc. Dcera jí asi má. Nejdřív jsem myslela, že má neštovice ale pupínky měla jen u kolen na prstech HKK a DKK a na kotníkách. Jeden lékař řekl štípance což je blbost a druhý 7má nemoc. Má někdo zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
4.7.22 18:38

Ahoj, syn ma taky 7 nemoc, ven chodime, jen ne mezi ostatni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
4.7.22 18:41

@kent5 nevim, syn ma ty puchyrky jine a spis na chodidlech jako na ploskach, na rukou par a spustu v puse. Ted teda uz to po 6 dnech vcelku mizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
4.7.22 18:42

@kent5 takhle to tedy u nás nevypadá, jsou menší áje do toho i osypana. Tohle bych viděla spíš na to postipani. Ale určitě to říct nemůžu. Má teplotu? A co v pusince?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 18:50

V patek mela 38.5 az 39 TT nesla dolu az v noci lepsi do toho 13× zvracela jen vodu bez prujmu kasel a ryma a trochu bolest v krku. TT byla i v sobotu hen zvysena 37.5 a kasel ma do ted s rymou jinak je ok. Ale misto po stipnuti tam nema nesvedi ji to nic. Tak nevim no uz. Ted jde o to jestli tohle chytne mladsi segra nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
4.7.22 19:28

@kent5 syn to mel jako takove cervene male flicky, tohle vypada jinak, ale taky mi to nepripada jako stipnuti, hlavne s tema teplotama uz je to takove podezrele… :nevim: tak snad na to prijdete a uz to bude lepsi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
4.7.22 19:31

Takto vypadá u nás. Ale ty teploty a zvracení je divné. U každýho to ale může vypadat jinak. A ve vlaskach nemá nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 19:32

No snad jo. Opet chytne neco kdyz je vikend a svatky :D :D. Klasika. Ted jsem ji byla zkontrolovat a na patickach a na dlanich uz ma cervene flicky a pupinky tak to asi ta sedma bude. Chudaci deticky to je desny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
4.7.22 19:35

@kent5 ještě mě. Spadá, neprodělali jste Covid teď někdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 19:37

@Hellpetra tak takhle to právě vypadá na prstech u nohy a na malíčku u ruky. Pak má dva ohromný natekly vodou a zarudlé. A teď jsem na ni koukala a začíná to jako vašemu děťátku na te paticce a na dlaních trošičku. Takže to asi fakt bude ta sedmá. Ale je divný že ji to začne jedním pupinkem nalitym vodou na straně palce a druhy den všude po kolenou a pak plizive po malých pupinkach na prstech. No bezva a za 3 tejdny ji z toho slezou nehty chudáci děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 19:38

@Hellpetra ten mela v únoru v polovině. To už je dlouho na post covid syndrom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu